Szerkesztő: Nagy Zsolt
2017. 12. 16. 07:25

Futball bajnoki fordulók, rövid pályás úszó Eb-döntők!

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Crystal Palace (Tv: Spíler Tv)
16.00: Arsenal–Newcastle United
16.00: Brighton & Hove Albion–Burnley
16.00: Chelsea–Southampton (Tv: Spíler Tv)
16.00: Stoke City–West Ham United
16.00: Watford–Huddersfiled Town
18.30: Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
20.00: Caen–Guingamp (Tv: Digi Sport3)
20.00: Dijon–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Metz
20.00: Strasbourg–Toulouse
20.00: Troyes–Amiens

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
15.30:
Köln–Wolfsburg
15.30: Werder Bremen–Mainz 05
15.30: Eintracht Frankfurt–Schalke 04
15.30: Augsburg–Freiburg
15.30: Stuttgart–Bayern München (Tv: Eurosport2)
18.30: Borussia Dortmund–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
17. FORDULÓ
15.00:
Internazionale–Udinese (Tv: Digi Sport1)
18.00: Torino–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
16.15:
Athletic Bilbao–Real Sociedad (Tv: Sport1)
18.30: Eibar–Valencia (Tv: Sport1)
20.45: Atlético Madrid–Deportivo Alavés (Tv: Sport1)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Standard Liege–Gent (Tv: Digi Sport3)

SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Aberdeen–Hibernian (Tv: Digi Sport2)

FIFA KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, ARAB EMÍRSÉGEK
A HARMADIK HELYÉRT
15.00:
az elődöntő vesztesei (Tv: M4 Sport)
DÖNTŐ
18.00:
az elődöntő győztesei (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.15:
világkupaverseny, Val-d'Isere, női lesiklás (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Val-d'Isere, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
15. FORDULÓ
22.45:
Detroit Lions–Chicago Bears (Tv: Sport1)
vasárnap, 2.25: Kansas City Chiefs–Los Angeles Chargers (Tv: Sport1)

ASZTALITENISZ
World Tour-döntő, Asztana (női páros: Póta Georgina)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.30:
délutáni program (Tv: Sport2)
SELEJTEZŐ

Brendan Dolan (északír)–Alan Ljubic (horvát)
1. FORDULÓ
Benito van de Pas (holland, 14.)–Steve West (angol)
Mervyn King (angol, 22.)–Zoran Lerchbacher (osztrák)
Robert Thornton (skót, 28.)–Brendan Dolan (északír)/Alan Ljubic (horvát)
20.00: esti program (Tv: Sport2)
SELEJTEZŐ

Jeff Smith (kanadai)–Luke Humphries (angol)
1. FORDULÓ
Joe Cullen (angol, 19.)–Jermaine Wattimena (holland)
Jelle Klaasen (holland, 12.)–Jan Dekker (holland)
Gary Anderson (skót, 3.)–Jeff Smith (kanadai)/Luke Humphries (angol)

JÉGKORONG
EBEL
17.45:
Fehérvár AV19–HCB Südtirol Alperia (olasz)
Erste Liga
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: UTE–ASC Corona Brasov (romániai)
NHL
vasárnap, 1.05:
Ottawa Senators–Montreal Canadiens (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00:
Calgary Flames–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
13.30:
B.Braun Gyöngyös–Váci KSE (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Alba Fehérvár–JP Auto-JKSE
18.00: Atomerőmű SE–MAFC
18.00: Kaposvári KK–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Egis Körmend
19.00: Sopron KC–Zalakerámia ZTE KK
Női NB I
16.30:
Sopron Basket–Vasas Akadémia
18.00: MTK-Budapest–VBW CEKK Cegléd
NBA
vasárnap, 1.30:
Cleveland Cavaliers–Utah Jazz (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖGBI
Bajnokok Kupája
14.00:
Montpellier (francia)–Glasgow Warrirors (skót) (Tv: Digi Sport3)

RÖPLABDA
Női NB I
A-csoport
17.00:
Budaörsi DSE–UTE
19.00: Jászberény–Penta Gödöllői RC
B-csoport
17.00:
Palota–MTK Budapest

SÍFUTÁS
10.45:
világkupaverseny, Toblach, férfi 10 km szabadstílus (Tv: Eurosport2)
13.45: világkupaverseny, Toblach, férfi 15 km klasszikus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
11.45:
világkupaverseny, Annecy, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
14.45: világkupaverseny, Annecy, férfi üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Engelberg, HS 137 (Tv: Eurosport1)

SNOWBOARD
12.30:
világkupaverseny, Montafon (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
Scottish Open, Glasgow, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.30: Scottish Open, Glasgow, elődöntő (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KOPPENHÁGA
9.30:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
férfi 50 m pillangó (Biczó Bence, Cseh László, Gyárfás Bence, Kalmár Ákos)
női 50 m hát (Burián Kata, Hosszú Katinka)
férfi 100 m gyors (Dudás Dániel, Kozma Dominik, Lobanovszkij Maxim, Németh Nándor)
női 200 m gyors (Gyurinovics Fanni)
női 100 m pillangó (Bordás Beatrix, Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána)
férfi 100 m vegyes (Barta Márton, Dudás Dániel, Földházi Dávid, Grátz Benjámin)
női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Nagy Réka, Verrasztó Evelyn)
4x50 m mix gyorsváltó (Magyarország)
17.00: elődöntők, döntők (Tv: Duna World)
női 50 m hát, elődöntő
férfi 50 m pillangó, elődöntő
női 100 m mell, döntő
férfi 100 m gyors, elődöntő
női 200 m vegyes, döntő
férfi 100 m vegyes, elődöntő
női 200 m gyors, döntő
férfi 100 m mell, döntő
női 100 m pillangó, elődöntő
férfi 50 pillangó, döntő
női 50 m hát, döntő
4x50 m mix gyorsváltó, döntő

 

Nikolics csapatába igazolhat a Real-legenda " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

Spanyol sztárral bővülhet a Chicago Fire kerete.

Legfrissebb híreink


Élő eredmények