KOSÁRLABDA

Címvédés a Magyar Kupában: újra aranyérmes a Sopron Basket!

A Győr városában rendezett női kosárlabda Magyar Kupa-döntő a Sopron Basket és a DVTK HUN-Therm csapatainak párharcát hozta – ahol finálékhoz illő módon egy másodpercig sem volt hiány izgalmakból!

Euroligás-skalpot szereztek Golománék, bukott a Barca!

A spanyol férfi kosárlabda-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi találkozói számos meglepetéssel szolgáltak, köztük a Golomán Györgyöt foglalkoztató Basquet Girona Euroliga-rivális elleni diadalával .

A Győré a bronzérem a Kupában!

A várakozásoknak megfelelően a női kosárlabda Magyar Kupa Négyes Döntőjét rendező SERCO UNI Győr csapatáé lett a 2024-es kiírás harmadik helye, miután a kisalföldiek a bronzmeccsen legyőzték a Vasas Akadémia csapatát.

Somogyiék kikaptak, Golománék az Euroligás Valenciát fogadják!

A spanyol férfi kosárlabda-bajnokság 25. fordulóját rendezik a hétvégén, ami egyben azt is jelenti, hogy két honfitársunkra is érdemes figyelni!

A címvédő Sopron a döntőben a Magyar Kupában

Elsőként a címvédő Sopron Basket jutott be a Killik László női kosárlabda Magyar Kupa fináléjába, miután a győri Final Four szombati elődöntőjében legyőzte a Vasas Akadémiát.