AUTÓ-MOTOR

Rosberg marad a Mercedesnél

Forma–1-es pályafutását ugyan befejezi, de Nico Rosberg a folytatásban is a Mercedes-család tagja marad, mint a csapat nagykövete.

Hivatalos: eldőlt Massa sorsa, megvan Hamilton csapattársa!

Hivatalos: eldőlt Massa sorsa, megvan Hamilton csapattársa! A Williams hétfő délután hivatalosan is bejelentette, Felipe Massa visszatér a csapathoz, miután aláírt egy új, egyéves szerződést a vezetőséggel.

Africa Race - A 11. helyen célba értek Szalayék

Africa Race - A 11. helyen célba értek Szalayék Az Opel Dakar Team autós párosa - amint az a csapat közleményéből kiderül - kategóriájában második lett a 6500 kilométeres viadalon.

Dakar: Peterhansel 13. alkalommal győzött a viadalon

Dakar: Peterhansel 13. alkalommal győzött a viadalon A záróetapot ugyan honfitársa, Sébastien Loeb nyerte, a másodikként beérkező Peterhansel azonban csupán 19 másodperccel bizonyult lassúbbnak,

A Ferrari kapuja nyitva áll Mick Schumacher előtt

A Ferrari kapuja nyitva áll Mick Schumacher előtt A „Ferrari Driver Academy” vezetője, Massimo Rivola rajta tartja a szemét az ifjú Schumacheren.

Elütött egy motorost a Dakaron Peterhansel

Elütött egy motorost a Dakaron Peterhansel Az autósok között az összetett verseny második helyén álló francia Stephane Peterhansel elütött egy motorost a Dél-Amerikában zajló Dakar-rali csütörtöki, tizedik szakaszán.

Újabb szakasz marad el a Dakaron, Loeb az élen

Újabb szakasz marad el a Dakaron, Loeb az élen A francia Sebastien Loeb nyerte a Dél-Amerikában zajló Dakar-rali keddi, nyolcadik szakaszát, egyúttal az összetettben is visszavette a vezető helyet honfitársától, Stephane Peterhanseltől.

Egészen abszurd módon szilveszterezett a világbajnok - videó!

Egészen abszurd módon szilveszterezett a világbajnok - videó! Különleges felvétel került elő Lewis Hamiltonról. A Mercedes háromszoros világbajnoka a Snapchaten osztotta meg a világgal szilveszteri élményeit. Mozgalmas, hideg és egyedi napja volt, az biztos! Videó

Hülkenberg: Rosberg igazán szólhatott volna, hogy visszavonul

Hülkenberg: Rosberg igazán szólhatott volna, hogy visszavonul A Renault F1-es pilótája úgy véli, hogy ha a világbajnok idejében tudatja vele visszavonulási szándékát, akkor esélye lehetett volna a Mercedesnél megüresedő hely elfoglalására.

Törölték a Dakar hatodik szakaszát

Törölték a Dakar hatodik szakaszát A rossz időjárási körülmények miatt a szervezők törölték a Dél-Amerikában zajló Dakar-rali hatodik szakaszát.

Dakar: Loeb nyert, Sainz feladta, Peterhansel az élre állt

Dakar: Loeb nyert, Sainz feladta, Peterhansel az élre állt Az eredetileg 447 kilométeres szelektív távot tartalmazó etapot a rossz időjárás miatt lerövidítették, végül csak 219 km-t tettek meg az autósok.

Francia siker a Dakaron

Francia siker a Dakaron Cyril Despres nyerte a Dél-Amerikában zajló Dakar-rali negyedik szakaszát, és az összetettben is átvette a vezetést.

Szalayék előrébb léptek az Africa Race-en

Szalayék előrébb léptek az Africa Race-en A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a kilencedik idővel teljesítette a klasszikus Dakar-útvonalon haladó Africa Race nemzetközi terepraliverseny negyedik szakaszát, az összetettben pedig egyet előrelépve a 12. helyen áll.