Olasz foci

A 73. percben indult a meccs, a Roma nyerte a városi derbit

A Serie A 37. fordulójában a Lazio pályaválasztása mellett csapott össze a két római csapat, amin a presztízs mellett a bajnoki ezüst is múlott, amit sikerével az AS Roma kaparintott meg.

Villantak a piros lapok, így nyert a Milan

Villantak a piros lapok, így nyert a Milan Az AC Milan hazai pályán három góllal nyert a Torino ellen az olasz labdarúgó-bajnokság utolsó előtti fordulójában.

A Juve elintézte a Napolit, Moratát lefejelték

A Juve elintézte a Napolit, Moratát lefejelték A bajnok Juventus tartalékosan is legyőzte 3-1-re a Napolit, amelynek így csak akkor marad esélye a BL-kvalifikációra, ha a Roma nyeri a hétfői derbit. Az Inter alulmaradt Genovában.

Kis szerencsével, túlórázva a Juventus nyerte az Olasz Kupát!

Kis szerencsével, túlórázva a Juventus nyerte az Olasz Kupát! Az 1–1-es rendes játékidő után a Juventus a hosszabbításban szerzett Alessandro Matri-találattal, húsz év után hódította el újra az Olasz Kupát.

Tíz fantasztikus fotó a fiatal Andrea Pirlóról

Tíz fantasztikus fotó a fiatal Andrea Pirlóról Könnyen lehet, hogy Andrea Pirlo idény végén távozik a Juventus csapatától és a tengerentúlon, esetleg a Közel-Keleten fejezi be nem mindennapi pályafutását. Elevenítsük fel, hogyan is indult ez a páratlan karrier.

Ötven embert tartóztattak le bundázás miatt

Ötven embert tartóztattak le bundázás miatt Ötven embert tartóztattak le és további hetvenet hallgattak ki Olaszországban a harmad-, negyed-, és ötödosztályú labdarúgó-bajnokságokban játszott bundagyanús mérkőzések miatt.

A Napoli és a Fiorentina is hozta a kötelezőt

A Napoli és a Fiorentina is hozta a kötelezőt A Serie A 36. fordulójának zárásaként a Napoli 3–2-re verte a kieső Cesenát, ezzel biztossá vált, hogy újra kiléphet az európai porondra a nápolyi csapat.

Győzelmével újra ezüstös helyen a Roma

Győzelmével újra ezüstös helyen a Roma A Roma hazai pályán 2–1-re verte az Udinese csapatát, aminek köszönhetően visszaelőzte a Laziót.

Tavaly négyet, most hármat rúgott a Milannak - videó

Tavaly négyet, most hármat rúgott a Milannak - videó Remek mesterhármast ért Domenico Berardi, a Sassuolo 20 éves csatártehetsége - a Juve kölcsönjátékosa - a Milan ellen, a Serie A 36. fordulójának vasárnap kora délutáni meccsén, ezzel késztetve 3-2-es vereségre a vendég piros-feketéket.

Napszemüvegben ünnepelte gólját Morata - videó!

Napszemüvegben ünnepelte gólját Morata - videó! Álvaro Morata korábban két góllal is kivette a részét a Juventus BL-elődöntős párharcban aratott sikeréből korábbi csapata, a Real ellen, de nem ünnepelte a találatokat, ami sokak számára visszatetszést keltett Itáliában. Most stílusosan válaszolt a kritikusoknak, napszemüveget vett fel, miután győztest gólt lőtt szombaton az Inter otthonában (1-2)!

A Juventus a B-csapattal is bevette Milánót

A Juventus a B-csapattal is bevette Milánót A Real elleni BL-párharc hőse, Álvaro Morata döntött a tartalékos Juventus javára az Inter otthonában, a Serie A 36. fordulójának szombat esti "rangadóján". Samir Handanovic kapus hibája is kellett ehhez, nem akármilyen potyagól volt!

Milánóba látogat a BL-döntős Juve

Milánóba látogat a BL-döntős Juve Milánóban, az Internazionale vendégeként lép pályára a már bajnok, és szerdán a BL-döntőbe is bejutott Juventus a Serie A 36. fordulójában.

Előrehozhatják az Olasz Kupa döntőjét

Előrehozhatják az Olasz Kupa döntőjét Előrehozhatják a labdarúgó Olasz Kupa június 7-re kiírt döntőjét, miután az egyik résztvevő, a Juventus egy nappal korábban a Bajnokok Ligája fináléjában lép pályára.