VIDEÓK

A hosszabbításban lőtt gólt a pályára futó félmeztelen szurkoló

Vasárnap este, Honduras, Liga Nacional, Olimpia–Motagua mérkőzés. Az állás 2–1 a Motagua javára, a hosszabbítás perceiben vagyunk, amikor jön a drámai egyenlítés, de rögtön kétszer… Roger Rojas mellett ugyanis a szurkoló is beköszönt, ráadásul meg is adták az egyenlítő gólt, így 2–2 lett a végeredmény… Videó

Élete gólját lőtte a Leeds játékosa

Élete gólját lőtte a Leeds játékosa A korábban szebb napokat is megélt Leeds United az angol másodosztályban a Nottingham Forest ellen lépett pályára és Souleymane Doukara fantasztikus találatának is köszönhetően 2-0-ra nyert és feljött a harmadik helyre. Fantasztikus találat! Videó

Videó: elképesztő, a gyűrűt sem találta el büntetőből!

Videó: elképesztő, a gyűrűt sem találta el büntetőből! Joakim Noah, az észak-amerikai profi kosárlabda-ligában (NBA) szereplő New York Knicks centere nem a kiváló büntetőzéséről híres, de azért ilyet még tőle sem gyakran látunk... Videó

Vajon mit tolt Rod Stewart a kupasorsolás előtt?

Vajon mit tolt Rod Stewart a kupasorsolás előtt? Sir Rod segédkezett a skót FA-kupa sorsolásán a Hibernian címvédő menedzserével, Alan Stubbsszal és a szövetség elnökével, Alan McRaevel. A kérdés, ami mindenkiben felvetődik: ivott valamit? Egyelőre nem tudni, mit tett magával a híres Celtic-szurkoló énekes, de mókásra sikeredett a sorsolás. Videó

Első gólját szerezte az angolból elefántcsontpartivá lett játékos

Első gólját szerezte az angolból elefántcsontpartivá lett játékos A Crystal Palace középpályása, Wilfried Zaha remek formában érkezik az Afrikai Nemzetek Kupájára. Zaha korábban egyszer szerepelt az angol válogatottban, de a FIFA engedélyével hazát váltott, most pedig már másodszor lépett pályára az Elefántok között, Uganda ellen, a tornára való felkészülési meccsen első gólját is megszerezte. Zaháék egyébként 3-0-ra nyertek. Videó

Lányok bunyóztak a női egyetemi bajnokságban – videó

Lányok bunyóztak a női egyetemi bajnokságban – videó Verekedés tört ki a az amerikai női kosárlabda-bajnokságban. Szombat este a Utah State és az UNLV játékosai csaptak össze, még ütésváltás is volt. A harmadik negyedben történtek után nyolc játékost zártak ki, kettőt a verekedés miatt, hármat-hármat azért, mert elhagyta a kispadot. Videó

Perisic duplájával fordított az Inter

Perisic duplájával fordított az Inter Az Udinese otthonában lépett pályára az Internazionale és bár Jankto révén vezetés szereztek a hazaiak, Ivan Perisic duplájával fordított a milánói csapat. Stefano Pioli vezetésével zsinórban ötödik meccsét nyerte az Inter, amire 2015 szeptembere óta nem volt példa. A kék-feketék a hatodik helyen állnak az olasz bajnokságban. Videó

Bemutatjuk Európa legszebb szurkolólányait - videó

Bemutatjuk Európa legszebb szurkolólányait - videó A Zalgirio nevű cheerleaderek a stabil Euroliga-szereplő kosárlabdacsapat, a Zalgiris Kaunas drukkereit szórakoztatják a szünetekben! Videó

Így hangzik Giroud csodagólja 21 különböző kommentátor tálalásában

Így hangzik Giroud csodagólja 21 különböző kommentátor tálalásában Olivier Giroud igazi csodagólt szerzett a Crystal Palace ellen, ezt lehet megcsodálni 21 különböző nemzetiségű és habitusú kommentátor prezentálásában. Remek szórakozás végigkövetni a visszafogottabb és a temperamentumosabb „szpíkerek” örömködését. Videó

Pogba egy mozdulattal küldött el gyufáért két védőt

Pogba egy mozdulattal küldött el gyufáért két védőt A Manchester United a West Ham otthonában nyerte meg zsinórban hetedik meccsét és Paul Pogba ugyan nem villogott az összecsapáson, azért volt pár szép megmozdulása. Videó

Óriási! Ki ez a fickó, aki hallgatja az időkérésünket? - videó!

Óriási! Ki ez a fickó, aki hallgatja az időkérésünket? - videó! Egészen hihetetlen eseménysor játszódott le az amerikai egyetemi kosárlabda-bajnokság (NCAA) csütörtöki, Auburn Tigers-Georgia Bulldogs mérkőzésén. Beszéljen helyettünk a képsor! A meccset a piros mezes vendégek nyerték egyébiránt. Videó

Van, amikor egy ilyen kiszálló is kevés - videó!

Van, amikor egy ilyen kiszálló is kevés - videó! Két fantasztikus negyeddöntőt tartogatott a mai délután a darts vb-n. Mindkét meccs 5-3-mal ért véget, előbb Peter Wright verte James Wade-et, majd Gary Anderson Dave Chisnallt. Wade-nek még egy ilyen is kevés volt... Videó

Ilyen volt 2016 magyar szempontból - videó!

Ilyen volt 2016 magyar szempontból - videó! Sok szép percet hozott 2016, ami a magyar sportot illeti. A foci-Eb, az olimpia, a különböző megmérettetéseken való sikerek mind-mind a palettát színesítették. Éljük át együtt a legjobb pillanatokat! Videó