TENISZ

Babost a világranglista 267. helyezettje ejtette ki Szöulban

Babos Tímea vereséget szenvedett a második fordulóban az 50 ezer dollár összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán.

Babos könnyed sikerrel kezdett Szöulban

Babos könnyed sikerrel kezdett Szöulban Babos Tímea könnyed győzelemmel kezdte meg szereplését szerdán az 50 ezer dollár összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán.

Tenisz: Nadal változatlanul a világranglista élén

Tenisz: Nadal változatlanul a világranglista élén A ranglista második helyén a szerb Djokovic, míg a harmadik pozícióban a svájci Stanislas Wawrinka áll.

Tenisz: Wawrinka lett Monaco teniszhercege

Tenisz: Wawrinka lett Monaco teniszhercege Az Australian Open-győztes Stanislas Wawrinka nyerte a monte-carlói salakpályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi fináléban legyőzte a 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federert.

Tenisz: Fucsovicsnak nem jött össze a főtábla Barcelonában

Tenisz: Fucsovicsnak nem jött össze a főtábla Barcelonában Fucsovics Márton kikapott a selejtező második fordulójában, így nem jutott fel a főtáblára az 1,84 millió euró (561 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Fed Kupa-döntőben a németek

Tenisz: Fed Kupa-döntőben a németek Elsőként a német női válogatott jutott be a döntőbe a tenisz Fed Kupában, miután Ausztráliában 3-0-s, behozhatatlan előnyre tett szert, majd végül 3-1-re nyerte a párharcot.

Tenisz: Babos tornagyőztes párosban!

Tenisz:  Babos tornagyőztes párosban! Babos Tímea és a tajvani Hao Csing-csan első helyen kiemelt duója megnyerte a 250 ezer dollár (55,5 millió forint) összdíjazású, Kuala Lumpur-i női keménypályás tenisztorna párosversenyét.

Tenisz: német és cseh előny a Fed Kupa elődöntőjében

Tenisz: német és cseh előny a Fed Kupa elődöntőjében A német női válogatott Ausztráliában, a csehek pedig hazai pályán az olaszok ellen szereztek 2-0-s előnyt szombaton a tenisz Fed Kupa világcsoportjának elődöntőjében.

Tenisz: Federer legyőzte Djokovicot, svájci házidöntő lesz Monte-Carlóban

Tenisz:  Federer legyőzte Djokovicot, svájci házidöntő lesz Monte-Carlóban A volt világelsők csatájában Roger Federer két szettben legyőzte Novak Djokovicot a 2,89 millió euró (887 millió forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

Tenisz: Cibulkova és Vekic játssza a Kuala Lumpur-i döntőt

Tenisz:  Cibulkova és Vekic játssza a Kuala Lumpur-i döntőt Az első helyen kiemelt szlovák Dominika Cibulkova és a horvát Donna Vekic jutott be szombaton a döntőbe a 250 ezer dollár (55,5 millió forint) összdíjazású, Kuala Lumpur-i női keménypályás tenisztornán.

Tenisz: Wawrinka döntős, megverte Ferrert Monte-Carlóban

Tenisz: Wawrinka döntős, megverte Ferrert Monte-Carlóban Az Australian Open-bajnok Stanislas Wawrinka jutott be elsőként a fináléba szombaton a 2,89 millió euró (887 millió forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Fucsovics sikerrel kezdte a barcelonai selejtezőt

Tenisz: Fucsovics sikerrel kezdte a barcelonai selejtezőt Fucsovics Márton sikerrel vette a selejtező első fordulóját, így már csak egy győzelemre van a főtáblától az 1,84 millió euró (561 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Babosék párosban a nyolc között Kuala Lumpurban

Tenisz: Babosék párosban a nyolc között Kuala Lumpurban Babos Tímea oldalán a tajvani Hao Csing-csannal döntő rövidítésben legyőzte az Alexandra Krunic, Ana Vrljic duót a 250 ezer dollár (55,5 millió forint) összdíjazású keménypályás Kuala Lumpur-i tenisztorna párosversenyének első fordulójában.