TENISZ

Tenisz: Wawrinka lett Monaco teniszhercege

Az Australian Open-győztes Stanislas Wawrinka nyerte a monte-carlói salakpályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi fináléban legyőzte a 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federert.

Tenisz: Fucsovicsnak nem jött össze a főtábla Barcelonában

Tenisz: Fucsovicsnak nem jött össze a főtábla Barcelonában Fucsovics Márton kikapott a selejtező második fordulójában, így nem jutott fel a főtáblára az 1,84 millió euró (561 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Fed Kupa-döntőben a németek

Tenisz: Fed Kupa-döntőben a németek Elsőként a német női válogatott jutott be a döntőbe a tenisz Fed Kupában, miután Ausztráliában 3-0-s, behozhatatlan előnyre tett szert, majd végül 3-1-re nyerte a párharcot.

Tenisz: Babos tornagyőztes párosban!

Tenisz:  Babos tornagyőztes párosban! Babos Tímea és a tajvani Hao Csing-csan első helyen kiemelt duója megnyerte a 250 ezer dollár (55,5 millió forint) összdíjazású, Kuala Lumpur-i női keménypályás tenisztorna párosversenyét.

Tenisz: német és cseh előny a Fed Kupa elődöntőjében

Tenisz: német és cseh előny a Fed Kupa elődöntőjében A német női válogatott Ausztráliában, a csehek pedig hazai pályán az olaszok ellen szereztek 2-0-s előnyt szombaton a tenisz Fed Kupa világcsoportjának elődöntőjében.

Tenisz: Federer legyőzte Djokovicot, svájci házidöntő lesz Monte-Carlóban

Tenisz:  Federer legyőzte Djokovicot, svájci házidöntő lesz Monte-Carlóban A volt világelsők csatájában Roger Federer két szettben legyőzte Novak Djokovicot a 2,89 millió euró (887 millió forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

Tenisz: Cibulkova és Vekic játssza a Kuala Lumpur-i döntőt

Tenisz:  Cibulkova és Vekic játssza a Kuala Lumpur-i döntőt Az első helyen kiemelt szlovák Dominika Cibulkova és a horvát Donna Vekic jutott be szombaton a döntőbe a 250 ezer dollár (55,5 millió forint) összdíjazású, Kuala Lumpur-i női keménypályás tenisztornán.

Tenisz: Wawrinka döntős, megverte Ferrert Monte-Carlóban

Tenisz: Wawrinka döntős, megverte Ferrert Monte-Carlóban Az Australian Open-bajnok Stanislas Wawrinka jutott be elsőként a fináléba szombaton a 2,89 millió euró (887 millió forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Fucsovics sikerrel kezdte a barcelonai selejtezőt

Tenisz: Fucsovics sikerrel kezdte a barcelonai selejtezőt Fucsovics Márton sikerrel vette a selejtező első fordulóját, így már csak egy győzelemre van a főtáblától az 1,84 millió euró (561 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Babosék párosban a nyolc között Kuala Lumpurban

Tenisz: Babosék párosban a nyolc között Kuala Lumpurban Babos Tímea oldalán a tajvani Hao Csing-csannal döntő rövidítésben legyőzte az Alexandra Krunic, Ana Vrljic duót a 250 ezer dollár (55,5 millió forint) összdíjazású keménypályás Kuala Lumpur-i tenisztorna párosversenyének első fordulójában.

Federer gázolt Monte Carlóban

Federer gázolt Monte Carlóban A 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federer mindössze 51 perc alatt bejutott a nyolcaddöntőbe a 2,89 millió euró (887 millió forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Roland Garros: 3 millió euróval nő a pénzdíj

Roland Garros: 3 millió euróval nő a pénzdíj A tavalyihoz képest hárommillió euróval nő az idei francia nyílt teniszbajnokság pénzdíjazása, így összesen 25 millió eurót (7,675 milliárd forint) osztanak majd szét a résztvevők között.