Magyar Kupa és Ligakupa

Slágermeccs vár a Fradira a Magyar Kupában

Nyilasi Tibor hatalmas párosításokat sorsolt ki, már két mérkőzésen dől el, melyik csapatok jutnak tovább.

Több NB I-es csapat esett ki a kupából, szenvedett a Fradi is

Több NB I-es csapat esett ki a kupából, szenvedett a Fradi is Beégett a Videoton, az MTK és a Haladás is, hosszabbításra kényszerült az Újpest és a Ferencváros

Így ejtette ki az NB III-as csapat a Videotont a Magyar Kupából

Így ejtette ki az NB III-as csapat a Videotont a Magyar Kupából A Magyar Kupa eddigi legnagyobb csodájának az összefoglalója.

Milliomos repítette a Honvédot, kiesett a Vidi és az MTK

Milliomos repítette a Honvédot, kiesett a Vidi és az MTK Magyarország – A Haladás hosszabbításra kényszerült, sok diósgyőri gól.

Élő eredménykövetés a Magyar Kupa szerdai meccseiről

Élő eredménykövetés a Magyar Kupa szerdai meccseiről A továbbjutók sorsa egy mérkőzésen dől el, de már a sorsolásnál az alacsonyabb osztályú csapatoknak kedveztek.

A Vasas már túl nagy falat volt a Loki-verőknek

A Vasas már túl nagy falat volt a Loki-verőknek Az élvonalban listavezető Vasas 3-2-re nyert a harmadosztályú Győr otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójának keddi játéknapján, ezzel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Kizárták a Soroksárt a Magyar Kupából, megye I-es csapat a helyén

Kizárták a Soroksárt a Magyar Kupából, megye I-es csapat a helyén A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága megsemmisítette a Ménfőcsanak-Soroksár Magyar Kupa-mérkőzés eredményét, ugyanis a vendégeknél jogosulatlanul szerepelt egy játékos, így a vétlen hazai együttes jutott tovább és lesz a Budapest Honvéd ellenfele a következő körben.

Kabátnak még mindig a Vasas az egyik kedvenc csapata

Kabátnak még mindig a Vasas az egyik kedvenc csapata A Magyar Kupa 7. fordulójában az ETO FC Győr magabiztos 7-1-s győzelmet aratott a Komárom ellen. A találkozón mesterhármast jegyzett Kabát Péter, aki az utóbbi hetekben ismét csúcsformában futballozik.

Sorsoltak a Magyar kupában!

Sorsoltak a Magyar kupában! Az NB I éllovasa az ETO-val találkozik, NB II-es csapatot kapott a Fradi és az Újpest.

Verekedés a fradisták és a rendezők között, egy vipera is előkerült

Verekedés a fradisták és a rendezők között, egy vipera is előkerült Szurkolói rendbontással ért véget a Koroncó-Ferencváros (0–9) labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés, amelyet a 32 közé jutásért játszottak szerda délután.

Kilencet lőtt a Fradi a Magyar Kupában

Kilencet lőtt a Fradi a Magyar Kupában Nem akármilyen helyszínen, Koroncón lépett pályára a Ferencváros a Magyar Kupában, ahol egy pillanatig sem forgott veszélyben a fővárosiak továbbjutása.

Sorsoltak a Magyar Kupában!

Sorsoltak a Magyar Kupában! Sorsoltak a Magyar Kupában, a tét a legjobb 32 közé kerülés. A hivatalos játéknap október 26. szerda, a továbbjutásról egy mérkőzés dönt, amelyet az alacsonyabb osztályú csapat otthonában rendeznek. Amennyiben azonos osztálybeli együttesek találkoznak, az lesz a házigazda, amelyiket előbb húzták ki.

Kiejtette a Lokit az NB III-as Győr!

Kiejtette a Lokit az NB III-as Győr! A harmadosztályú ETO FC Győr 1-0-ra legyőzte, ezzel búcsúztatta az élvonalbeli Debrecent a labdarúgó Magyar Kupa hatodik fordulójában.