AMERIKAI SPORTOK

Tesztnapra hívta a magyar kosarast a Los Angeles Lakers

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban szereplő együttesek folyamatosan fogadják a bizonyítani vágyó játékosokat, akiknek az a céljuk, hogy a június 21-én megrendezésre kerülő Draftra őket válasszák ki.

NBA: kiütéssel zárult a döntő - videó

NBA: kiütéssel zárult a döntő - videó A Golden State Warriors megvédte a címét.

Ovecskin a legértékesebb: először bajnok a Washington Capitals

Ovecskin a legértékesebb: először bajnok a Washington Capitals Már a kezdés előtt balhéja volt, megsértette az íratlan szabályokat.

Söprésközelben az NBA nagydöntőjében a Warrioirs - videó

Söprésközelben az NBA nagydöntőjében a Warrioirs - videó A hazaiak sztárja, LeBron James tripla duplát ért el (33 pont, 10 lepattanó, 11 assziszt),

Nem kíváncsiak Trumpra az NFL-bajnokok, elmarad a köszöntés

Nem kíváncsiak Trumpra az NFL-bajnokok, elmarad a köszöntés Nem értenek vele egyet, Trump inkább nem hívja meg a Super Bowl-győztest.

Nyertek az újonc ellen az NHL nagydöntőjében

Nyertek az újonc ellen az NHL nagydöntőjében Ráadásul az összesítésben is hátrányba került az új alakulat.

NBA: drámai meccsel kezdődött a döntő - videó

NBA: drámai meccsel kezdődött a döntő - videó LeBron James újra igazolta, hogy miért is tartják világklasszisnak.

Alázott Golden State a nyugati döntőben

Alázott Golden State a nyugati döntőben A vendégek két ásza, James Harden és Chris Paul szolid teljesítményt nyújtott, előbbi 20 pontot dobott, utóbbi 13-at.

Megvan az NHL első döntőse - elsőre fináléznak

Megvan az NHL első döntőse - elsőre fináléznak Az első évében döntős hokicsapatot építettek

219 pontos meccsen kapott ki az NBA címvédője

219 pontos meccsen kapott ki az NBA címvédője A texasi csapat az első félidőben hengerelt igazán, a nagyszünetig harmincpontos előnyre tett szert.

NBA: hosszú eltiltás dopping miatt

NBA: hosszú eltiltás dopping miatt Mintájában a növekedési hormonok közé tartozó, izomnövekedést és zsírbontást serkentő ipamorelin túlzott jelenlétét mutatták ki.

LeBron James beállította Michael Jordan korszakos rekordját

LeBron James beállította Michael Jordan korszakos rekordját Beállította a legendás Michael Jordan egyik rekordját LeBron James, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Cleveland Cavaliers sztárjátékosa.

Koby Bryant Oscar-díjat nyert

Koby Bryant Oscar-díjat nyert A kétszeres olimpiai bajnok, ötszörös NBA-győztes szerint ezt a díjat megnyerni nagyobb dolog, mint bajnoki címet ünnepelni.