KAJAK-KENU

Kovács Katalin babát vár - elárulta a kicsi nevét

Jelenleg is a Budapesti Honvéd Sportegyesületnél dolgozik

Kajak-kenu vb - újra magyar éremeső

Kajak-kenu vb - újra magyar éremeső Mindhárom magyar dobogós hely olimpiai számban és 500 méteren született.

Szülés után 2 vb-arany - Kozák Danuta reakciója - videók

Szülés után 2 vb-arany - Kozák Danuta reakciója - videók A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu vb - Három arany szombaton

Kajak-kenu vb - Három arany szombaton A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu vb - három magyar jutott ma a döntőbe

Kajak-kenu vb - három magyar jutott ma a döntőbe A szombat délelőtti középfutamos programban magyar részről ez a három versenyző volt érdekelt.

Kajak-kenu vb: magyar tarolás - videók

Kajak-kenu vb: magyar tarolás - videók Holnap is remek versenyeken szurkolhatunk.

Kajak-kenu vb - remeklő magyarok

Kajak-kenu vb - remeklő magyarok Parádés versenyek lesznek délután.

Kajak-kenu-vb-dopping-Magyarország

Kajak-kenu-vb-dopping-Magyarország Doppingeljárás miatt változások történtek az augusztus 22-én kezdődő portugáliai kajak-kenu világbajnokságra készülő magyar válogatott keretében.

Gyász: olimpiai bajnok klasszist gyászol a magyar sportvilág

Gyász: olimpiai bajnok klasszist gyászol a magyar sportvilág Világbajnokságon négyszer állhatott a dobogó tetején.

Takács Tamara nyerte az 5000 métert

Takács Tamara nyerte az 5000 métert A Vasas kajakos üdvöskéje idén sem maradt Eb-arany nélkül