Forma 1

Monacói Nagydíj - Ricciardo nyerte az időmérőt

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Red Bull fölény, de Verstappen csúnyán összetörte az autóját

Red Bull fölény, de Verstappen csúnyán összetörte az autóját A Ferrari és a Mercedes kisebb lemaradásban van egyelőre.

A nap képe: történelmi pillanatok az F1-ben - fotó

A nap képe: történelmi pillanatok az F1-ben - fotó Monacóban olyan történt, ami még sosem.

Jean Todt: Túl messzire mentünk a motorszabályok megalkotásakor

Jean Todt: Túl messzire mentünk a motorszabályok megalkotásakor Mióta 2014-ben életbe léptek a jelenlegi motorszabályok, rengeteg bírálat érte a hibridmotorokat.

Spanyol Nagydíj: a dobogósok nyilatkozatai

Spanyol Nagydíj: a dobogósok nyilatkozatai Hamilton, Bottas és Verstappen értékelt.

Forma-1: a pontversenyek állása

Forma-1: a pontversenyek állása A vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása (a formula1.com alapján).

Hamilton győzött Spanyolországban

Hamilton győzött Spanyolországban A világbajnoki pontversenyben vezető, négyszeres vb-győztes Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat.

Hamilton a pole pozícióban

Hamilton a pole pozícióban A négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi versenyen ő rajtolhat majd az élről.