Friss hírek

Babos kiemeltet verve jutott a negyeddöntőbe Szentpéterváron

Babos Tímea bejutott a negyeddöntőbe a 753 ezer dollár (208 millió forint) összdíjazású szentpétervári keménypályás női tenisztornán.

Eltiltottak két bundázó teniszbírót

Eltiltottak két bundázó teniszbírót Két játékvezetőt eltiltott a szabályzat megszegéséért a Nemzetközi Tenisz Szövetség.

Babos nyolcaddöntős Szentpéterváron

Babos nyolcaddöntős Szentpéterváron Babos Tímea bejutott a második fordulóba kedden a 753 ezer dollár összdíjazású szentpétervári keménypályás női tenisztornán.

Győzelmével bennmaradt a magyar csapat

Győzelmével bennmaradt a magyar csapat A magyar női teniszválogatott szombaton 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának tornáján az izraeli Eilatban, ezzel kiharcolta a bennmaradást.

A bennmaradásért kell játszania a Fed Kupa-csapatnak

A bennmaradásért kell játszania a Fed Kupa-csapatnak A magyar női teniszválogatott Lettországtól is kikapott a Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának tornáján az izraeli Eilatban, így szombaton a kiesés elkerüléséért küzd majd.

Kés alá feküdt Roger Federer

Kés alá feküdt Roger Federer Térdműtét miatt kihagyja a februári tornákat Roger Federer, a svájciak 17-szeres Grand Slam-bajnok teniszezője.

Babos Tímea rekordmagasságban, a bajnok a második

Babos Tímea rekordmagasságban, a bajnok a második Babos Tímea pályafutása legjobbjaként az 51. helyen áll a női teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

Bréking: Djokovics lesöpörte Murrayt, és rekorder lett

Bréking: Djokovics lesöpörte Murrayt, és rekorder lett Novak Djokovics hatodszor nyerte meg az Australian Opent, miután szettet sem engedélyezett a brit Andy Murraynek a vasárnapi döntőben, Melbourne-ben (6:1, 7:5, 7:6, (7-3)). A szerb rekordot állított be, erre korábban csak az ausztrál Roy Emerson volt képes - az amatőr korszakban.

A Murray-család már megkezdte az ünneplést Melbourne-ben!

A Murray-család már megkezdte az ünneplést Melbourne-ben! A brit James Murray - az egyéniben döntős Andy Murray testvére - és a brazil Bruno Soares kettőse nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi párosversenyét.

Djokovics hatodszor vagy Murray először?

Djokovics hatodszor vagy Murray először? A második helyen kiemelt Andy Murray lesz a világelső és címvédő Novak Djokovics ellenfele a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság vasárnapi férfi döntőjében, amelyben így megismétlődik a tavalyi párosítás.

Elfogytak a magyarok az Australian Openen

Elfogytak a magyarok az Australian Openen Az első helyen kiemelt Valkusz Máté búcsúzott a nyolcaddöntőben a juniorok versenyében az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Federer a 300. meccsét nyerte GS-tornán

Federer a 300. meccsét nyerte GS-tornán A volt világelső Roger Federer a Grand Slam-tornákon aratott 300. győzelmével bejutott a nyolcaddöntőbe az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.