Friss hírek

A szexi teniszezőnő kezes lábas pizsiben is dög!

Victoria Azarenka beleszerelmesedett új Hello Kittys kezes lábas pizsijébe, ezt az Instagramon tudatta rajongóival.

Tenisz: Federer és Djokovic is negyeddöntős Párizsban, Murray vb-résztvevő

Tenisz: Federer és Djokovic is negyeddöntős Párizsban, Murray vb-résztvevő A szerb Novak Djokovic két játszmában legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Gael Monfilst a Párizsban zajló keménypályás férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében.

Tenisz: kikapott az első kiemelt a Bajnokok Kupáján

Tenisz: kikapott az első kiemelt a Bajnokok Kupáján Kikapott az első helyen kiemelt Jekatyerina Makarova a női teniszezők Szófiában zajló, 750 ezer dollár összdíjazású, Bajnokok Kupája elnevezésű keménypályás viadalán.

Tenisz: Federer szenvedve nyert Párizsban

Tenisz: Federer szenvedve nyert Párizsban A második helyen kiemelt Roger Federer nagy küzdelemben, három szettben tudta csak legyőzni a saját közönsége előtt szereplő, francia Jérémy Chardyt a párizsi tenisztorna 2. fordulójában.

Tenisz: kihirdették a csapatokat a Fed Kupa döntőjére

Tenisz: kihirdették a csapatokat a Fed Kupa döntőjére Mindkét kapitány megnevezte csapatát a női tenisz Fed Kupa jövő hétvégi, prágai döntőjére.

Új teniszcentrum épül Óbudán

Új teniszcentrum épül Óbudán Hamarosan elkezdődnek a munkálatok az óbudai Nemzeti Edzés Központban, ahol modern centrumot hoz létre a Magyar Tenisz Szövetség (MTSZ).

Tenisz: sima meccsekkel kezdődött a Bajnokok Kupája

Tenisz: sima meccsekkel kezdődött a Bajnokok Kupája A nyitónapon mindhárom mérkőzés két játszmában dőlt el a női teniszezők Szófiában zajló 750 ezer dollár összdíjazású Bajnokok Kupája elnevezésű keménypályás viadalon.

Tenisz: Djokovic simán nyerte első meccsét apaként

Tenisz: Djokovic simán nyerte első meccsét apaként A világranglista-vezető Novak Djokovic Philipp Kohlschreibert két játszmában legyőzve biztosította a helyét a Párizsban zajló 2,89 millió euró összdíjazású keménypályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Tenisz: villámgyőzelmet aratott a selejtezős amerikai Párizsban

Tenisz: villámgyőzelmet aratott a selejtezős amerikai Párizsban A selejtezőből a főtáblára jutott Jack Sock rendkívül simán, mindössze két játékot veszítve győzte le Pablo Andújart a Párizsban zajló 2,89 millió euró (893 millió forint) összdíjazású keménypályás tenisztornán.

Tenisz: Murray a nyolcadik, Federer közelít Djokovichoz a világranglistán

Tenisz: Murray a nyolcadik, Federer közelít Djokovichoz a világranglistán Valenciai tornagyőzelmével már nyolcadik a brit Andy Murray a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Tenisz: Babos nagyot ugrott előre a világranglistán

Tenisz: Babos nagyot ugrott előre a világranglistán Babos Tímea vasárnapi tornagyőzelmének köszönhetően 23 helyet javítva a 91. a női teniszezők világranglistáján, amelyet változatlanul a WTA-világbajnokságon első amerikai Serena Williams vezet.

A pályán mutatott be Murraynek a veterán teniszező - videó!

A pályán mutatott be Murraynek a veterán teniszező - videó! A brit Andy Murray nyerte meg a valenciai keménypályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben öt meccslabdát hárítva legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Tommy Robredót.

Babos Tímea nyerte meg a poitiers-i tenisztornát

Babos Tímea nyerte meg a poitiers-i tenisztornát Babos Tímea megnyerte a franciaországi Poitiers-ben rendezett, 100 ezer dollár összdíjazású keménypályás női ITF-tenisztornát.