Friss hírek

Fucsovics elvérzett a US Open selejtezőjében

Fucsovics Márton a selejtező második fordulójában búcsúzott az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Korábbi győztes ellen kezd Babos a US Openen

Korábbi győztes ellen kezd Babos a US Openen Babos Tímea a 2011-ben győztes ausztrál Samantha Stosurral találkozik az amerikai nyílt teniszbajnokság első fordulójában.

Federer Djokovicsot verve nyert Cincinnatiben

Federer Djokovicsot verve nyert Cincinnatiben Roger Federer legyőzte Novak Djokovicot az egyesült államokbeli Cincinnatiben rendezett keménypályás tenisztorna férfi versenyének döntőjében.

Nadal és Babos is csomagolhat Cincinnatiben

Nadal és Babos is csomagolhat Cincinnatiben Babos Tímea oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal nagy csatában kikapott a Csuang Csia-jung, Hszie Szu-vej tajvani kettőstől az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztorna női párosversenyének negyeddöntőjében.

A bravúr után Babos kiesett Cincinnatiben

A bravúr után Babos kiesett Cincinnatiben Babos Tímea a második fordulóban búcsúzott az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztorna női versenyében.

Grand Slam-győztest ejtett ki Babos

Grand Slam-győztest ejtett ki Babos Babos Tímea legyőzte az ausztrál Samantha Stosurt a cincinnati keménypályás tenisztorna női versenyének első fordulójában.

Murray legyőzte Djokovicsot a fináléban

Murray legyőzte Djokovicsot a fináléban A világranglistán első három játszmában kapott ki a ranglistán harmadik ellen, így meglepetésre nem ő nyerte a 4,18 millió dollár összdíjazású montreali keménypályás férfi tenisztornát.

Babos főtáblára jutott Cincinnatiban

Babos főtáblára jutott Cincinnatiban Babos Tímea sikerrel vette a selejtező második fordulóját a cincinnati keménypályás tenisztorna női versenyében, ezzel feljutott a főtáblára.

Djokovics-Murray a döntőben

Djokovics-Murray a döntőben A világelső Novak Djokovic és a második helyen kiemelt Andy Murray találkozik egymással a montreali keménypályás férfi tenisztorna fináléjában.

Bombameglepetés Torontóban: tinédzser búcsúztatta Serenát

Bombameglepetés Torontóban: tinédzser búcsúztatta Serenát Bombameglepetésre Belinda Bencic három játszmában legyőzte az amerikai világelső Serena Williamst a 2,5 millió dollár összdíjazású torontói keménypályás női tenisztorna szombati elődöntőjében.

Serena Williams elődöntőben Montrealban

Serena Williams elődöntőben Montrealban A világranglistát vezető Serena Williams gond nélkül vette a negyeddöntős akadályt a 2,5 millió dollár összdíjazású torontói keménypályás női tenisztornán, ahol első kiemeltként jutott a legjobb négy közé.

Djokovics elődöntős Montrealban

Djokovics elődöntős Montrealban A világranglistát vezető, első helyen kiemelt Novak Djokovics vesztes állást megfordítva biztosította helyét a legjobb négy között a 4,18 millió dollár összdíjazású montreali keménypályás férfi tenisztornán.

Aljas beszólást kapott meccs közben a GS-győztes

Aljas beszólást kapott meccs közben a GS-győztes A pályán és az öltözőben is nézeteltérésbe keveredett az ausztrál Nick Kyrgios és a svájci Stan Wawrinka a 4,18 millió dollár összdíjazású montreali keménypályás férfi tenisztornán.