Friss hírek

Tenisz: egyelőre senki nem bír az amerikai óriással

Az első helyen kiemelt, címvédő amerikai John Isner továbbjutott a negyeddöntőbe szerdán az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 683 705 dollár összdíjazású férfi tenisztornán.

Tenisz: két szexbomba is kiesett New Havenben

Tenisz: két szexbomba is kiesett New Havenben A harmadik helyen kiemelt Eugenie Bouchard és a négyszeres bajnok Caroline Wozniacki meglepetésre már a második fordulóban kiesett szerdán a 710 ezer dollár összdíjazású, keménypályás New Haven-i női tenisztornán.

Tenisz: Isner továbbjutott, Robredo kiesett Winston-Salemben

Tenisz: Isner továbbjutott, Robredo kiesett Winston-Salemben Az első helyen kiemelt amerikai John Isner továbbjutott, négy rangsorolt játékos viszont kiesett az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 683 705 dollár összdíjazású férfi tenisztorna 2. fordulójában.

Tenisz: Halep máris kiesett New Havenben

Tenisz: Halep máris kiesett New Havenben Az első helyen kiemelt, címvédő Simona Halep a második fordulóban búcsúzott a 710 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: kiemelt búcsúzott New Havenben

Tenisz: kiemelt búcsúzott New Havenben A hetedik helyen kiemelt olasz Sara Errani már az első fordulóban kiesett a 710 ezer összdíjazású, keménypályás New Haven-i női tenisztornán.

WTA-világranglista: Ivanovic öt éve nem állt ilyen jól, Babos javított

WTA-világranglista: Ivanovic öt éve nem állt ilyen jól, Babos javított A korábbi világelső Ana Ivanovic a Cincinnatiben vívott döntője révén feljött a kilencedik helyre a női teniszezők világranglistáján, amelyet továbbra is a fináléban őt legyőző amerikai Serena Williams vezet.

ATP-ranglista: Raonic már a hatodik, a legjobb magyar maradt a helyén

ATP-ranglista: Raonic már a hatodik, a legjobb magyar maradt a helyén A Cincinnatiben elődöntős kanadai Milos Raonic már a hatodik helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján, amelyet továbbra is a szerb Novak Djokovic vezet.

Tenisz: Federer 80. tornáját nyerte Cincinnatiben

Tenisz: Federer 80. tornáját nyerte Cincinnatiben A svájci Roger Federer nyerte meg a férfiak versenyét a Cincinnatiben rendezett tenisztornán, miután a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte a spanyol David Ferrert.

Tenisz: Serena Williams győzött, Babosék feladták Cincinnatiben

Tenisz: Serena Williams győzött, Babosék feladták Cincinnatiben A nőknél a világelső Serena Williams nyerte a cincinnati tenisztorna női versenyét, ugyanis a vasárnapi döntőben legyőzte a kilencedik helyen kiemelt szerb Ana Ivanovicot.

Cincinnati: Federer és Ivanovic is döntős

Cincinnati: Federer és Ivanovic is döntős A férfiaknál a svájci Roger Federer, a nőknél pedig a szerb Ana Ivanovic jutott be másodikként a döntőbe a Cincinnatiben zajló tenisztornán.

Cincinnati: döntős a fő esélyes a nőknél

Cincinnati: döntős a fő esélyes a nőknél Az első helyen kiemelt Serena Williams három játszmában legyőzte a dán Caroline Wozniackit, ezzel bejutott a döntőbe a cincinnati tenisztorna női versenyében.

Cincinnati: Babosék a döntőben!

Cincinnati: Babosék a döntőben! Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán bejutott a döntőbe a Cincinnatiben zajló tenisztorna női párosversenyében.

Tenisz: Federer könnyedén túllépett Andy Murray-n

Tenisz: Federer könnyedén túllépett Andy Murray-n A második kiemelt Roger Federer két szettben legyőzte az olimpiai bajnok Andy Murrayt a pénteki negyeddöntőben a cincinnati tenisztorna férfi versenyében.