Friss hírek

Federer sokkolta a világot

Kihagyja a riói olimpiát, és idén már egy tenisztornán sem indul Roger Federer, a svájciak 17-szeres Grand Slam-bajnoka. A 34 éves sztár kedden közölte, hogy korábbi térdsérülése után hosszabb rehabilitációra van szüksége.

Konta legyűrte Venust

Konta legyűrte Venust A magyar származású Johanna Konta nyerte meg az Egyesült Államokban, Stanfordban rendezett, 846 ezer dollár (241 millió forint) összdíjazású keménypályás női tenisztornát.

Elődöntőig jutott Fucsovics

Elődöntőig jutott Fucsovics Az elődöntő jelentette a végállomást Fucsovics Márton számára az olaszországi ATP Challenger-tornán, miután két szettben kikapott az ukrán Illja Marcsenkótól.

Csak Djokovics indul Torontóban a sztárok közül

Csak Djokovics indul Torontóban a sztárok közül Andy Murray és Roger Federer után a háromszoros bajnok Rafael Nadal is visszalépett a jövő heti torontói tenisztornától.

A szlovákok esélyt sem adtak a magyar DK-csapatnak

A szlovákok esélyt sem adtak a magyar DK-csapatnak A Fucsovics, Gödry duó 6:2 6:2 6:3-ra kikapott a Martin, Zelenay párostól, ezzel 3-0-s összesítéssel a szlovákok mentek tovább a Davis Kupa Világcsoportjának rájátszásába vasárnap, a budapesti Europe Tennis Center salakján. A két utolsó egyes mérkőzést már nem játsszák le.

Otthon maradnak az olimpia helyett

Otthon maradnak az olimpia helyett A wimbledoni döntős Milos Raonic és a női világranglistán ötödik Simona Halep sem utazik el a riói olimpia tenisztornájára, távolmaradásukat a zikavírus jelentette veszélyekkel indokolták.

Szünetet tart Azarenka

Szünetet tart Azarenka A fehérorosz teniszező bejelentette, hogy gyereket vár, de utána mindenféleképpen vissza fog térni.

Hátrányba került a DK-csapat a szlovákok ellen

Hátrányba került a DK-csapat a szlovákok ellen Nagy Péter három játszmában kikapott Andrej Martintól a Magyarország-Szlovákia tenisz Davis Kupa-találkozón, így a házigazda magyarok a pénteki első egyes után 1-0-s hátrányban vannak az euro-afrikai zóna I-es csoportjában zajló találkozón.

Murray másodszor is Wimbledon királya lett!

Murray másodszor is Wimbledon királya lett! A brit Andy Murray nyerte a wimbledoni teniszbajnokság férfiversenyének döntőjét vasárnap.

Babos a wimbledoni döntő után: Lesz ez még jobb is

Babos a wimbledoni döntő után: Lesz ez még jobb is Babos Tímea úgy fogalmazott: hihetetlen élmény volt számára a wimbledoni teniszbajnokság páros versenyének szombati döntője.

Serena hetedik wimbledoni sikerével beérte Grafot!

Serena hetedik wimbledoni sikerével beérte Grafot! A világelső amerikai Serena Williams nyerte a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének szombati döntőjét.

Babosék kiejtették a wimbledoni favoritot!

Babosék kiejtették a wimbledoni favoritot! Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán bejutott az elődöntőbe a wimbledoni teniszbajnokság csütörtöki játéknapján. A magyar lány két év után játszhatna ismét GS-döntőt - ugyanúgy a wimbledoni párosversenyben.

Federer heroikus küzdelemben jutott az elődöntőbe

Federer heroikus küzdelemben jutott az elődöntőbe A hétszeres győztes Roger Federer nagy csatában, kétszettes hátrányból fordítva jutott a legjobb négy közé férfi egyesben a wimbledoni teniszbajnokságon.