Friss hírek

Tenisz: Nadal ismét megsérült, fontos tornákat kell kihagynia

Rafael Nadal ismét megsérült! A korábbi világelső spanyol teniszező edzésen szenvedett csuklósérülést, emiatt ki kell hagynia a torontói és a cincinnati tornát is. Mindkettőn címvédőként indult volna.

Tenisz: Babos győzelemmel tért vissza egyesben

Tenisz: Babos győzelemmel tért vissza egyesben Babos Tímea sikerrel vette az első fordulót szerdán a Vancouverben zajló, 100 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornán.

Videó: ezt a rekorder női szervát a férfimezőny jó része is csak irigyli!

Videó: ezt a rekorder női szervát a férfimezőny jó része is csak irigyli! Sabine Lisicki új női szervarekordot állított fel a stanfordi keménypályás női tenisztornán, amikor Ana Ivanovics ellen egy 131 mérföld per órás (211 km/h-s) adogatást zúdított a túlsó térfélre. Videó

Tenisz: tunéziai játékos búcsúztatta a 11. kiemeltet Washingtonban

Tenisz: tunéziai játékos búcsúztatta a 11. kiemeltet Washingtonban Radek Stepanek meglepetésre kikapott a tunéziai Malek Dzsaziritől a Washingtonban zajló keménypályás férfi tenisztorna második fordulójában.

Tenisz: japán tini bombameglepetése

Tenisz: japán tini bombameglepetése A mindössze 16 éves Oszaka Naomi óriási meglepetésre három szettben, meccslabdát is hárítva legyőzte a 2011-ben US Open-győztes ausztrál Samantha Stosurt az egyesült államokbeli Stanfordban zajló, keménypályás tenisztornán.

Tenisz: Babos bent maradt a legjobb 100-ban a világranglistán

Tenisz: Babos bent maradt a legjobb 100-ban a világranglistán Babos Tímea egy helyet javítva a 99. a női teniszezők világranglistáján, a rangsort továbbra is az amerikai Serena Williams vezeti.

Tenisz: Fucsovics ismét javított pályafutása legjobb helyezésén

Tenisz: Fucsovics ismét javított pályafutása legjobb helyezésén Nem történt változás a férfi teniszezők világranglistájának élcsoportjában, a rangsort továbbra is a wimbledoni bajnok szerb Novak Djokovics vezeti.

Ismét az óriás nyerte az atlantai tenisztornát

Ismét az óriás nyerte az atlantai tenisztornát A címvédő amerikai John Isner nyerte meg az 569 ezer dollár (130,3 millió forint) összdíjazású, atlantai keménypályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte az izraeli Dudi Szelát.

Két aranyérmet is nyert Stollár Fanny az U16-os tenisz Eb-n

Két aranyérmet is nyert Stollár Fanny az U16-os tenisz Eb-n Stollár Fanny egyéniben megnyerte a Moszkvában rendezett U16-os tenisz Európa-bajnokságot, párosban pedig Gálfi Dalmával az oldalán győzött.

Umag: kiesett Fognini és a hazai kedvenc

Umag: kiesett Fognini és a hazai kedvenc Az első helyen kiemelt olasz Fabio Fognini és a közönségkedvenc horvát Marin Cilic sem jutott be a döntőbe a horvátországi Umagban zajló, 427 ezer euró (132,2 millió forint) összdíjazású férfi tenisztornán.

Spanyol siker Gstaadban

Spanyol siker Gstaadban A spanyol Pablo Andújar nyerte meg a 427 ezer euró (132,2 millió forint) összdíjazású, gstaadi férfi salakpályás tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte az argentin Juan Monacót.

Címvédés az azeri tenisztornán

Címvédés az azeri tenisztornán A címvédő ukrán Jelina Szvitolina nyerte meg vasárnap a 250 ezer dollár (55 millió forint) összdíjazású, bakui keménypályás női tenisztornát, miután a döntőben legyőzte a 2012-es bajnok szerb Bojana Jovanovskit.

Atlantai tenisztorna: bejutott a döntőbe a címvédő

Atlantai tenisztorna: bejutott a döntőbe a címvédő A címvédő amerikai John Isner és az izraeli Dudi Szela jutott be a döntőbe szombaton az 569 ezer dollár (130,3 millió forint) összdíjazású, atlantai keménypályás férfi tenisztornán.