Friss hírek

Federer volt 2016 legpiacképesebb sportolója, Messi a tízben sincs

Szponzori támogatásokból és reklámokból Roger Federernek, a svájciak teniszsztárjának volt a legnagyobb bevétele az élsportolók között 2016-ban.

Babos párosban döntős, kiemelt lesz Melbourne-ben, győzelemmel kezdett Gálfi

Babos párosban döntős, kiemelt lesz Melbourne-ben, győzelemmel kezdett Gálfi Babos Tímea egyesben a 25. kiemeltként kezdi meg szereplését az ausztrál nyílt teniszbajnokság hétfőn elrajtoló főtáblás küzdelmeiben.

Babos párosa Hingisék ellen diadalmaskodott

Babos párosa Hingisék ellen diadalmaskodott Babos Tímea oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával bravúros teljesítménnyel bejutott párosban a sydneyi keménypályás tenisztorna női versenyének elődöntőjébe.

Még el sem kezdődött, Fucsovics számára már véget is ért az Australian Open

Még el sem kezdődött, Fucsovics számára már véget is ért az Australian Open Fucsovics Márton meglepetésre kikapott a hazai közönség előtt szereplő Bradley Mousleytől az ausztrál nyílt teniszbajnokság selejtezőjének első fordulójában.

Lejárt az eltiltása, Sarapova tavasszal visszatér

Lejárt az eltiltása, Sarapova tavasszal visszatér Áprilisban a stuttgarti tornán tér vissza doppingeltiltása után Marija Sarapova ötszörös Grand Slam-bajnok teniszező.

Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott

Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott Babos Tímea búcsúzott a sydneyi keménypályás tenisztorna női versenyének első fordulójában.

Máris összecsapott a két teniszóriás

Máris összecsapott a két teniszóriás A címvédő Novak Djokovic nyerte az 1,2 millió dollár (365 millió forint) összdíjazású dohai keménypályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben nagy csatában legyőzte a világelső Andy Murrayt.

Fucsovics: vége; Gálfi folytatás

Fucsovics: vége; Gálfi folytatás A nyolcadik kiemelt magyar (158.) két játszmában (7:6, 6:3) kikapott a világranglista 195. helyén álló belga Joris De Loore-tól.

Jól kezdte az évet Fucsovics Márton

Jól kezdte az évet Fucsovics Márton Fucsovics Márton bejutott a negyeddöntőbe az ausztráliai Happy Valleyben zajló, 75 ezer dollár összdíjazású challenger tenisztornán.

Hopman-kupa: Federer vereségét is elbírták a svájciak

Hopman-kupa: Federer vereségét is elbírták a svájciak A svájci válogatott legyőzte szerdán a német csapatot a 29. Hopman-kupán, a teniszezők Perth-ben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

Serena Williams nem jutott sokáig Aucklandben

Serena Williams nem jutott sokáig Aucklandben A női teniszezők világranglistájának második helyezettje nagy meglepetésre már a nyolcaddöntőben kiesett a 225 ezer dollár összdíjazású aucklandi keménypályás tornán.

Ez vár a teniszvilágra 2017-ben

Ez vár a teniszvilágra 2017-ben A tenisz szerelmeseinek összeszedtük, a világ mely részeire kell figyelniük, amennyiben a legjobbak meccseit szeretnék majd követni a 2017-es évben.

Hat hónap után lépett ismét pályára Roger Federer

Hat hónap után lépett ismét pályára Roger Federer Győzelemmel tért vissza a 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federer a Hopman Kupán, a teniszezők Perth-ben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.