Friss hírek

Tenisz: Cilic negyeddöntős Umagban

A hazai közönség előtt szereplő, harmadik helyen kiemelt horvát Marin Cilic bejutott szerdán a negyeddöntőbe az umagi férfi tenisztornán.

Íme egy lista, ahol Messi és CR7 épp hogy a top 10-ben vannak!

Íme egy lista, ahol Messi és CR7 épp hogy a top 10-ben vannak! Roger Federer teniszezőnek és Tiger Woods golfsztárnak van a legnagyobb piaci értéke a Forbes gazdasági magazin szerint.

Videó: elképesztő trükköt mutatott be a világ legjobb teniszezőnője!

Videó: elképesztő trükköt mutatott be a világ legjobb teniszezőnője! A női tenisz világranglista-vezető Serena Williams megmutatta, hogy nem csak a pályán nagyszerű a gömbérzéke, hanem egy fagyizóban is képes nagyot villantani!

Tenisz: két helyet rontott a legelőkelőbb magyar teniszezőnő

Tenisz: két helyet rontott a legelőkelőbb magyar teniszezőnő Nem történt változás a női teniszezők világranglistájának élcsoportjában, a rangsort továbbra is Serena Williams vezeti.

Tenisz: pályafutása legelőkelőbb pozíciójában a magyar tehetség

Tenisz: pályafutása legelőkelőbb pozíciójában a magyar tehetség Nem történt változás a férfi teniszezők világranglistájának élcsoportjában, a rangsort továbbra is a wimbledoni bajnok Novak Djokovic vezeti.

Bogotai tenisztorna: kikapott a címvédő a döntőben

Bogotai tenisztorna: kikapott a címvédő a döntőben Bernard Tomic nyerte a Bogotában rendezett, 663 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztornát: a 21 éves ausztrál játékos a döntőben három szettben győzte le a címvédő horvát Ivo Karlovicot.

Német siker a svédországi tenisztornán

Német siker a svédországi tenisztornán A német Mona Barthel nyerte meg svédországi Bastadban rendezett, 250 ezer dollár összdíjazású salakpályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte a dél-afrikai Chanelle Scheeperst.

Tenisz: argentin siker a hamburgi torna döntőjében

Tenisz: argentin siker a hamburgi torna döntőjében Az argentin Leonardo Mayer nyerte meg az 1,2 millió euró összdíjazású hamburgi férfi tenisztornát, miután a vasárnapi fináléban döntő szett rövidítésben legyőzte az első helyen kiemelt spanyol David Ferrert.

Tenisz: spanyol-argentin párharc a trófeáért Hamburgban

Tenisz: spanyol-argentin párharc a trófeáért Hamburgban Az első helyen kiemelt spanyol David Ferrer és az argentin Leonardo Mayer egyaránt bejutott a Hamburgban zajló, 1,2 millió euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna fináléjába szombaton.

Tenisz: tovább menetel a 17 éves tiniszenzáció!

Tenisz: tovább menetel a 17 éves tiniszenzáció! Az elsőként rangsorolt David Ferrer három játszmában legyőzte Andreas Seppit a Hamburgban zajló, 1,2 millió euró (372 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Tenisz: 17 éves tinire figyel a világ

Tenisz: 17 éves tinire figyel a világ A 17 éves német Alexander Zverev továbbjutott szerdán a Hamburgban zajló, 1,2 millió euró (372 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna második fordulójából, miután közel két óra alatt legyőzte az ötödik kiemelt orosz Mihail Juzsnijt.

Tenisz: kiesett a második kiemelt Hamburgban

Tenisz: kiesett a második kiemelt Hamburgban Kiesett a másodikként rangsorolt olasz Fabio Fognini szerdán a Hamburgban zajló, 1,2 millió euró (372 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna második fordulójában.

Babos: "jövőre bajnok akarok lenni Wimbledonban!"

Babos: "jövőre bajnok akarok lenni Wimbledonban!" Jövőre szeretné felülmúlni az idei, párosban szerzett második helyet a wimbledoni bajnokságon Babos Tímea, akinek a személyében 1986 óta először vívott magyar teniszező Grand Slam-döntőt.