Bajnokok Ligája

A walesi rekordbajnok ellen kezd a BL-ben a Vidi!

A The New Saints lesz a magyar bajnok Videoton ellenfele a Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában, miután a walesi csapat a nyitó körben kettős győzelemmel búcsúztatta a feröeri B36 Tórshavn együttesét.

Döntöttek, Walesben BL-döntő, Svédországban EL-döntő lesz

Döntöttek, Walesben BL-döntő, Svédországban EL-döntő lesz Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) kedden bejelentette, hogy a cardiffi Millennium Stadion ad otthont a 2016–2017-es Bajnokok Ligája-sorozat fináléjának, míg a második számú európai kupaküzdelem, az Európa Liga döntője Svédországban, Solnában, a Rasunda Stadionban lesz.

BL: Feröeri vagy walesi ellenféllel kezd a Vidi

BL: Feröeri vagy walesi ellenféllel kezd a Vidi A magyar bajnok Videoton a második selejtezőkörben kezdi, a főtáblához összesen három körre (harmadik selejtezőkör és playoff) van szükség.

VB-döntő után BL-döntő, Orbán Viktor és Gáspár ismét a VIP-páholyban!

VB-döntő után BL-döntő, Orbán Viktor és Gáspár ismét a VIP-páholyban! A június 6-án este Berlinben rendezték a Bajnokok Ligája 2015-ös döntőjét, a díszpáholyban pedig a közvetlenül érintett két ország, a spanyolok és az olaszok mögött a magyar delegáció volt a legnépesebb – írja a 444.hu.

Thomas Vermaelen 63 percnyi játékkal triplázott!

Thomas Vermaelen 63 percnyi játékkal triplázott! A Barcelona játékosa, a belga Thomas Vermaelen is kapott érmet a Bajnokok Ligája döntője után, holott összesen 63 percet töltött a pályán az egész idényben – azt is a csapat utolsó bajnokiján.

Tízezrek ünnepelték a BL-győztest Barcelonában

Tízezrek ünnepelték a BL-győztest Barcelonában Tízezrek ünnepelték a katalán főváros utcáin az FC Barcelonát, amely szombaton este 3–1-re legyőzte a Juventust a Bajnokok Ligája berlini döntőjében.

"Jövőre ismét BL-döntőt játszanánk" - reakciók

"Jövőre ismét BL-döntőt játszanánk" - reakciók A szombat esti BL-döntő legjobbja, Andrés Iniesta szerint már az elején eldönthették volna a Juventus elleni összecsapást, de ez nem sikerült, és nagyon nehéz dolguk volt a második félidőben, a végül 3-1-es Barca-sikerrel záruló meccsen. Max Allegri, a torinóiak mestere a vereség ellenére büszke tanítványaira.

Két Buffont is fogadtak a szállodában - videó!

Két Buffont is fogadtak a szállodában - videó! Gianluigi Buffon hasonmása teljes harci díszben kísérelte meg a bejutást a Juventus szállodájába a berlini BL-döntő helyszínén kevéssel a csapat érkezése előtt. Szívélyesen fogadták. Videón, ahogy Buffon belép az ajtón egyszer... aztán pár perc múlva még egyszer!

Vigasztalhatatlan volt Pirlo - videó

Vigasztalhatatlan volt Pirlo - videó Eltörött a mécses a Juventus 36 éves, olasz játékmesterénél, Andrea Pirlónál azután, hogy csapata 3-1-re veszített a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-döntőben. Zokogott a sztár, aki harmadik BL-győzelméért hajtott szombat este Berlinben - hiába.

A Barca ötödször lett Európa ura és triplázott!

A Barca ötödször lett Európa ura és triplázott! A Barca az első klubcsapat a futballtörténelemben, amelynek (2009 után) másodszor is sikerült a triplázás: spanyol bajnoki cím, kupacím, BL-cím! Az angol, a francia és a német bajnoki címvédő után Olaszország legjobbját, a Juventust is felülmúlta a sorozatban katalán csapat, amely 3-1-re nyert a szombat esti, berlini fináléban, és fennállása során ötödször lett BL/BEK-győztes.

Amit a ma esti BL-döntőröl tudni érdemes

Amit a ma esti BL-döntőröl tudni érdemes A szombat esti Juventus-Barcelona meccs győztese a nyolcadik csapat lesz a futballtörténelemben, amely triplázni tud, azaz hazája bajnoksága és a kupagyőzelem mellett a Bajnokok Ligájában, vagy elődjében, a BEK-ben is diadalmaskodik.

Videón, ahogy a Juve és a Barca megérkezik Berlinbe!

Videón, ahogy a Juve és a Barca megérkezik Berlinbe! Az olasz bajnok, kupagyőztes Juventust és a spanyol bajnok, kupagyőztes Barcelonát is skandáló tömeg fogadta, amikor megérkezett szálláshelyére másfél nappal a szombat esti Bajnokok Ligája-döntő előtt, Berlinben. Leo Messi ismét Kim Dzsong Un-frizurával. Videók!

Biztos, hogy nem lép pályára a Juve alapembere a BL-döntőben

Biztos, hogy nem lép pályára a Juve alapembere a BL-döntőben A bal lábában is van húzódás, nem csak vádlijában - állapították meg a torinói klub orvosai. Kimaradása nagy veszteség Allegrinek és a Zebráknak, hiszen a sorozat egyik legjobb védője nem játszhat Berlinben szombat este.