Bajnokok Ligája

Orosz Pál: A magyar labdarúgás megítélése miatt is csalódottak vagyunk

A Ferencvárosi TC büntetőkkel maradt alul az albán Partizani Tirana csapata ellen a BL selejtezőjének második körében. A kudarc után Orosz Pál, az FTC vezérigazgatója azt mondta: nem kapkodnak, a jövő héten tárgyalják át a kiesést.

Doll elnézést kért

Doll elnézést kért Thomas Doll vezetőedző nagyon csalódottan és feldúltan értékelte csapata, a Ferencváros teljesítményét azután, hogy szerdán hazai pályán 1-1-es rendes játékidő és hosszabbítás után tizenegyespárbajban alulmaradtak az albán Partizani Tiranával szemben a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

Albán fricska: eddig tartott a Fradi nemzetközi kupaszezonja!

Albán fricska: eddig tartott a Fradi nemzetközi kupaszezonja! A Ferencváros 12 év után tért vissza a BL-be, de már az első akadályon fennakadt, az albán Partizani Tirana ugyanis tizenegyesekkel kiejtette a magyar bajnokot szerda este a Groupama Arénában, a selejezőkör második fordulójában. Gera tizenegyesgóljával korán vezetéshez jutott a Fradi, amelynek újabb büntető járt volna, de az előny megduplázása helyett Hüsing fájdalmas öngólját kellett megélnie a szünet előtt a kilátogató kilencezer nézőnek. Böde állt a legközelebb a masszív Partizani ellen, amely ezt követően simán kihúzta a büntetőkig, és tovább is jutott. A Salzburggal játszhatnak majd az albánok.

Thomas Doll intelligens játékot vár csapatától

Thomas Doll intelligens játékot vár csapatától A Ferencváros vezetőedzője intelligens játékot vár csapatától, amely az 1–1-es eredménnyel zárult első mérkőzést követően fogadja szerdán az albán Partizanit a Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

Nikolics egymaga továbblőtte a Legiát a BL-ben - videók!

Nikolics egymaga továbblőtte a Legiát a BL-ben - videók! A lengyel bajnok Legia Nikolics Nemanja duplája révén simán továbbjutott kedd este Varsóban, a bosnyák Zrinski Mostar elleni, 2. körös BL-selejtező-visszavágón.

A Salzburg páholyból várja, mit játszik a Fradi

A Salzburg páholyból várja, mit játszik a Fradi Az osztrák bajnok Red Bull Salzburg kettős győzelemmel búcsúztatta a lett FK Liepaja együttesét a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójában, és a következő körben a Ferencvárossal találkozhat.

UEFA: ebből a 10 játékosból kerül ki az év legjobbja

UEFA: ebből a 10 játékosból kerül ki az év legjobbja A legjobb tízből ugyan kimaradt, de ugyanannyi szavazatot kapott az újságíróktól az északír Will Grigg, aki egy percet sem játszott az Eb-n, mint a francia Paul Pogba.

Magyar-osztrák párharc jöhet a BL-playoffért

Magyar-osztrák párharc jöhet a BL-playoffért A magyar bajnok Ferencváros az osztrák Red Bull Salzburggal vagy a lett FK Liepajával játszhat a BL harmadik, vagyis utolsó előtti selejtezőkörében, ha jövő szerdán kiejti a Partizani Tiranát (az első meccsen 1-1 született Albániában)! A Fradi kezdhetné otthon a BL-playoffért zajló párbajt július végén.

A Ferencváros került közelebb a BL-továbbjutáshoz Albániában

A Ferencváros került közelebb a BL-továbbjutáshoz Albániában A BL-be 12 év után visszatérő Ferencváros 1-1-es döntetlent ért el szerda este az albán Partizani Tirana vendégeként Elbasanban, a 2. selejtezőkör "odavágóján". A második félidőben Fili kegyetlen bombagólja után Böde egyenlített cimbalomszögből öt perccel a beállása után. Debütált Lovrencsics és Djuricin az FTC-ben. A visszavágót egy hét múlva rendezik az Üllői úton.

Bemutatkozhatnak Lovrencsicsék a Fradiban

Bemutatkozhatnak Lovrencsicsék a Fradiban Megkezdi Bajnokok Ligája-szereplését a Ferencváros. Thomas Doll együttese a második kör odavágóját az albán Partizaninál játssza, és bemutatkozhat a csapat frissen igazolt triója is.

Hatalmasat égett Gibraltárban a Celtic

Hatalmasat égett Gibraltárban a Celtic Alighogy megkezdődött a második kör, máris megszületett az első vaskos meglepetés a BL-ben. A gibraltári Lincoln Red Imps ugyanis 1-0-ra győzött a skót Celtic ellen.

Tiszteljük az ellenfelet - Doll

Tiszteljük az ellenfelet - Doll Thomas Doll megtartotta a Partizani Tirana elleni mérkőzést megelőző sajtótájékoztatóját. A Ferencváros vezetőedzőjét elsősorban arról kérdezték, mit szól a Skenderbeu kizárása miatti ellenfélcseréről.

Mégsem jutott tovább a Fradi a BL-selejtezőben

Mégsem jutott tovább a Fradi a BL-selejtezőben Kisorsolt ellenfelének kizárása ellenére mégis pályára kell lépnie a Ferencvárosnak a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójában.