Bajnokok Ligája

Így kér bocsánatot Cristiano Ronaldo - videó

Cristiano Ronaldo telibe trafált egy kisfiút a kapu mögötti lelátón, a Real-Atlético BL-negyeddöntő-visszavágó bemelegítésekor. A portugál megsajnálta őt, és átadta neki edzőmezét. Az ifjú szurkoló továbbra is könnyezett, de ezután már örömében. Videó!

Barca-Bayern, Juve-Real az elődöntőben!

Barca-Bayern, Juve-Real az elődöntőben! 2013 után ismét összecsap egymással a Barca és a Bayern a BL-döntőbe jutásért, fűtheti a bosszúvágy a katalánokat, hiszen abban az évben 7-0-s összesítéssel léptek tovább a bajorok! A Juventus otthon kezd a Real ellen, amellyel az előző kiírás csoportkörében futott össze legutóbb (2-1 Madridban, 2-2 Torinóban).

Chicharito elsírta magát, Henry szerint nem volt helyénvaló az ünneplése

Chicharito elsírta magát, Henry szerint nem volt helyénvaló az ünneplése Szerda este a Real Madrid Chicharito 88. percben szerzett találatával ütötte ki az Atlético Madrid csapatát a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, ami után boldogan ünnepelt - egészen érthetően vagy mégsem?

Casillas szerint Sergio Ramos volt a kulcs

Casillas szerint Sergio Ramos volt a kulcs A védő Sergio Ramos középpályás játéka volt a kulcsa annak, hogy a Real Madrid labdarúgócsapata bejutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe a kapus Iker Casillas szerint.

David Luiz kötényei után Chiellini kezezésén röhög az internet

David Luiz kötényei után Chiellini kezezésén röhög az internet Nagyon fontos esemény történt a szerdai Monaco-Juventus összecsapás első percében, amit az internet népe sem hagyhatott szó nélkül.

BL: Chicharito a 88. percben lőtte tovább a Realt

BL: Chicharito a 88. percben lőtte tovább a Realt A mexikói döntött az akkor már emberhátrányban szereplő Atlético ellen; nullás meccsen ment tovább a Juventus.

BL: Chicharito kezd a Realban, Mandzukic a túloldalon

BL: Chicharito kezd a Realban, Mandzukic a túloldalon A Real Madrid eddig hétből hétszer nem tudta ebben a szezonban legyőzni az Atléticót, a Juventus előnyből várja a Monaco elleni összecsapást.

Guardiola nadrágja nem bírta a Bayern tempóját

Guardiola nadrágja nem bírta a Bayern tempóját Egyedül kiszakadt nadrágja miatt volt oka a bosszankodásra Pep Guardiolának a Porto elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján.

Guardiola: Tudunk ennél is jobban játszani

Guardiola: Tudunk ennél is jobban játszani A labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe kedden továbbjutott csapatok edzője, a Bayern Münchent irányító Josep Guardiola és a Barcelona kispadján ülő Luis Enrique is úgy vélekedett, hogy a java még hátravan a sorozatban.

A Bayern szétcincálta a Portót, Neymar elbánt a PSG-vel

A Bayern szétcincálta a Portót, Neymar elbánt a PSG-vel A Bayern München 40 perc alatt ötöt lőtt annak a Portónak, amelytől 3-1-es vereséget szenvedett a BL-negyeddöntő első meccsén, egy héttel ezelőtt. A bajorok mellett a Barca is simán elődöntőbe jutott, Neymar-duplája után már 5-1 volt az összesítés a katalánok javára az első félidőben, a PSG ellen.

A Barca és a Real sem jár jól a BL-reformmal

A Barca és a Real sem jár jól a BL-reformmal Az UEFA-rangsor szerinti hét legerősebb bajnokság győztesei, valamint a sorozat címvédője számít majd kiemeltnek a Bajnokok Ligájában a 2015-2016-os idénytől kezdődően - jelentette be a szövetség kedden.

Fogy a BBC, csak C maradt az Atlético ellen

Fogy a BBC, csak C maradt az Atlético ellen Újabb ember dőlt ki az amúgy is foghíjas Real Madridból a városi rivális Atlético elleni, szerdai BL-negyeddöntő előtt.

BL: A PSG Ibrában, a Bayern saját magában bízhat

BL: A PSG Ibrában, a Bayern saját magában bízhat A Paris Saint-Germain leginkább a csodában bízhat az FC Barcelona vendégeként kedden a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, míg a másik párharcban a Bayern Münchennek otthon kell ledolgoznia kétgólos hátrányát az FC Portóval szemben.