Bajnokok Ligája

Arsenal, Monaco, Leicester, Napoli, Juve – egyet elkerülne Zidane

Nem biztos, hogy olyan rosszul járt a Dortmund elleni döntetlennel a Real Madrid, ugyanakkor a vezetőedző, Zinedine Zidane mindenképp elkerülne egy csapatot a lehetséges ellenfelek közül.

Rekordok meccse volt a Real Madrid–Dortmund

Rekordok meccse volt a Real Madrid–Dortmund Mindkét csapat szép rekordot állított be illetve döntött meg a két csapat szerda esti Bajnokok Ligája-meccsén.

Kialakult a BL legjobb 16 csapatának mezőnye

Kialakult a BL legjobb 16 csapatának mezőnye Szerda este kialakult a Bajnokok Ligája kieséses szakaszának mezőnye.

BL: kétgólos előnyt adott le, második a Real, kitömték a Leicestert

BL: kétgólos előnyt adott le, második a Real, kitömték a Leicestert A Real Madrid hiába vezetett már 2–0-ra is a Borussia Dortmund ellen, végül döntetlenre végződött a mérkőzés, a Dortmund nyerte a csoportot.

Zár a BL-csoportkör - a kezdők

Zár a BL-csoportkör - a kezdők Sok kérdés eldőlt már, de vannak nyitott csoportok! Mutatjuk a mai kínálatot és a legfontosabb kezdőket!

BL: félidőben négyet kapott, sírva fakadt a kapus – videó

BL: félidőben négyet kapott, sírva fakadt a kapus – videó A Besiktas nem fogja aranybetűvel története lapjaira írni a kedd esti, Dinamo Kijev elleni meccsen történteket.

Rekordot döntött a Bayern az Atlético ellen

Rekordot döntött a Bayern az Atlético ellen A Bayern München az Atlético Madrid elleni 1-0-s sikerével sorozatban 15. hazai mérkőzését nyerte meg, ezzel tovább javította a labdarúgó Bajnokok Ligája rekordját ebben a kategóriában.

Hét év után mondott le a BL-csapat vezetőedzője!

Hét év után mondott le a BL-csapat vezetőedzője! Lemondott Leonyid Szluckij, a Bajnokok Ligája-résztvevő CSZKA Moszkva vezetőedzője.

Csoportelső Arsenal és Napoli, szépen zárt a Barca és a Bayern - videókkal!

Csoportelső Arsenal és Napoli, szépen zárt a Barca és a Bayern - videókkal! A Barca és az Arsenal meccsén is mesterhármas született a BL-csoportkör zárókeddjén, de nem az a játékos triplázott, akitől a legtöbben számítottak erre. Messi helyett Arda, Sánchez helyett Lucas Pérez csinálta a műsort. A PSG botlott, az Arsenal mögött végzett, és biztosan húzós meccs vár rá a legjobb 16 között. A Besiktas ünneplésre készült, ehelyett hat gólt kapott Kijevben, így a Napoli és a Benfica is továbbment.

Videón Arda BL-mesterhármasa a Mönchengladbach ellen!

Videón Arda BL-mesterhármasa a Mönchengladbach ellen! A Barcelonát nem más, mint Arda Turan vezette kiütéses győzelemre kedd este a Mönchengladbach ellen, a BL-csoportkör utolsó, már mindkét csapat számára tét nélküli fordulójában, a Nou Campban (4-0). A török sztár az első félidőben gólpasszt adott Leo Messinek, a szünet után pedig 17 perc leforgása alatt könnyed mesterhármast ért el!

Benfica-Napoli, Bayern-Atlético, Barca-Gladbach - BL-kezdők!

Benfica-Napoli, Bayern-Atlético, Barca-Gladbach - BL-kezdők! A Bayern az Atléticót fogadja, a Barca pedig a Mönchengladbachot látja vendégül a BL-csoportkör zárása alkalmával a keddi játéknapon Ki-ki meccset vív egymással a Benfica és a Napoli Lisszabonban!

Götze nem játszhat a Real Madrid ellen

Götze nem játszhat a Real Madrid ellen Nem számíthat szerdán, a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen Mario Götze játékára a Borussia Dortmund labdarúgócsapata.

Bántja Wengert az öngól, Cavani sem boldog

Bántja Wengert az öngól, Cavani sem boldog Az Arsenal labdarúgócsapatának vezetőedzője, Arsene Wenger szerint csalódást keltő, de igazságos döntetlent értek el szerdán a Paris Saint-Germain elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen.