Hihetetlen: válságba került a Barca-sztár házassága?

Úgy tűnik, az álompár hét esztendőt követően külön utakon jár.

Real Madrid: újabb szerződéshosszabbítás

Real Madrid: újabb szerződéshosszabbítás Sikerült megállapodni a részletekben, öt évre írt alá a kulcsjátékos.

Döbbenet: 4 hónapra kidőlt az új Barca-sztár

Döbbenet: 4 hónapra kidőlt az új Barca-sztár A Getafe elleni bajnoki első félidejében sérült meg, idén már nem léphet pályára.

Ilyen lett az Atléticio Madrid új stadionja - videó

Ilyen lett az Atléticio Madrid új stadionja - videó 67 ezren férnek be a Wanda Metropolitanóba, Griezmann góljával nyertek a Málaga ellen az első meccsen.

Hoppá: majdnem meglepték a Barcát, Dembelé megsérült

Hoppá: majdnem meglepték a Barcát, Dembelé megsérült Remek mérkőzést hozott a spanyol bajnokság szombat délutáni programja.

Hatalmas gólt lőtt a volt újpesti a spanyol rangadón - videó

Hatalmas gólt lőtt a volt újpesti a spanyol rangadón - videó Enisz Bardhi a 41. percben egyenlített, a szünetben 1-1 a Levante-Valencia.

Meglepő: ez a játékos lehet a Real következő sztárigazolása

Meglepő: ez a játékos lehet a Real következő sztárigazolása A Premier League egyik legjobb labdarúgója kerülhet a királyi alakulathoz jövő nyáron.

Bréking: újabb Real-klasszis sorsa dőlt el

Bréking: újabb Real-klasszis sorsa dőlt el Marcelo után egy másik kulcsemberrel tudott megállapodni a királyi együttes.

Ez a labdarúgó érkezhet télen a Barcelonához

Ez a labdarúgó érkezhet télen a Barcelonához A katalánok már a nyáron is megpróbálták szerződtetni a játékost.

Hihetetlen sérülés miatt dőlt ki a Real Madrid csillaga

Hihetetlen sérülés miatt dőlt ki a Real Madrid csillaga Ilyen ok miatt sem kellett sok labdarúgónak kihagynia mérkőzést.