Labdarúgó NB II

NB II, vasárnap: ikszeltek a Fradisták, kiütötték a volt NB I-est

Voltak ám bőven meglepetések az NB II 3. fordulójában, a feljutásra esélyesek igen felemás teljesítményt nyújtottak.

A feljutás egyik esélyese állt az élre az NB II-ben

A feljutás egyik esélyese állt az élre az NB II-ben A Nyíregyháza Spartacus pályaválasztóként két góllal nyert a Budaörs ellen a labdarúgó NB II második fordulójának vasárnapi játéknapján.

Fontos rangadókkal folytatódik az NB II

Fontos rangadókkal folytatódik az NB II Az egyik kiemelt mérkőzést már ma megrendezik a két feljutásra pályázó között.

Hatalmas meglepetésekkel rajtolt el az NB II-es bajnokság

Hatalmas meglepetésekkel rajtolt el az NB II-es bajnokság Több, feljutásra esélyes csapat is botlott az első fordulóban, ráadásul csak egy csapat tudott győzni hazai pályán.

Pár óra, és rajtol az NB II-es bajnokság

Pár óra, és rajtol az NB II-es bajnokság Kíváncsian várjuk, az új idény mit hoz. Szoros csata várható az élmezőnyben, nem megjósolható egyelőre, ki jut fel.

Megtalálta új csapatát az Újpest legendája

Megtalálta új csapatát az Újpest legendája Kétéves szerződést kötött új klubjával.

Lipcsei Péter vezetőedző lesz

Lipcsei Péter vezetőedző lesz A Ferencváros legendája NB II-es csapatnál kapott munkát.

NB II: elkészült a következő bajnokság Versenykiírása

NB II: elkészült a következő bajnokság Versenykiírása A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette és nyilvánosságra hozta a 2017/2018-as NB II-es és NB III-as bajnokság versenykiírásait.