Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 04. 25. 07:03

Magyarország-Szlovénia a jégkorong-vb-n, Bayern-Real Madrid.

 NB II

A 25. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉSEK
15.00: Dorog–Soroksár
15.00: Cegléd–ZTE
15.00: Vác–Mosonmagyaróvár
15.00: Szolnok–Sopron
15.00: Budaörs–Szeged 2011
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika
17.00: Gyirmót FC Győr–Siófok
17.00: Csákvár–Kisvárda
 
NB III
A 21. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
KELETI CSOPORT
16.30: Füzesgyarmat–Gyöngyös
 
NŐI NB I
ALSÓHÁZ, 3. FORDULÓ
17.00: Astra HFC–Kóka
 
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45: Bayern München (német)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport, Sport2)
 
FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
18.45: Caen–Toulouse
 
COCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
csütörtök, 3.30: Chivas Guadalaja (mexikói)–Toronto FC (Tv: Sport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
CURLING
VEGYESPÁROS-VILÁGBAJNOKSÁG, ÖSTERSUND 
11.15: MAGYARORSZÁG–Fehéroroszország 
17.45: MAGYARORSZÁG–Törökország
 
JÉGKORONG
DIVÍZIÓ 1/A-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA
3. FORDULÓ  
12.30: Olaszország–Kazahsztán (Tv: Sport1)
16.00: Nagy-Britannia–Lengyelország (Tv: Sport1)
19.30: Szlovénia–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)
 
NHL
csütörtök, 2.00: rájátszás (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
16.00: Romandiai körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
NŐI NB I    
18.00: Győri Audi ETO KC–Kecskeméti NKSE 
18.00: Érd HC–Kisvárda Master Good SE 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
18.00: Budaörs–Vasas SC 
18.00: MTK Budapest–Alba Fehérvár KC 
18.00: Siófok KC–GVM Europe-Vác 
18.00: Békéscsabai ENKSE–DVSC-TVP 
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ     
FELSŐHÁZ, 5. FORDULÓ
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend 
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK 
KÖZÉPHÁZ, 5. FORDULÓ     
19.00: Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE 
ALSÓHÁZ, 4. FORDULÓ     
18.00: MAFC–JP Auto-JKSE 
19.00: Sopron KC–DEAC 
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.45: Real Madrid (spanyol)–Panathinaiokosz (görög)
19.00: Himki Moszkva (orosz)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport1)
 
SZNÚKER
11.00, 15.30 és 20.00: világbajnokság, Sheffield, 5. nap (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: ATP-torna, Barcelona, 3. nap (Tv: Sport2)
11.30: WTA-torna, Stuttgart, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
11.30: WTA-torna, Isztambul, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Budapest (Kopaszi-gát), 3. nap (Tv: M4 Sport)
13.00: ATP-torna, Barcelona, 3. nap (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Isztambul, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
15.00 és 17.00: ATP-torna, Barcelona, 3. nap (Tv: Sport2)
18.00: WTA-torna, Isztambul, 3. nap (Tv: Digi Sport3)
18.30: WTA-torna, Stuttgart, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
 
TOLLASLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HUELVA    
Női páros, 1. forduló, a 16 közé jutásért: Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniella–Amanda Hogstrom, Clara Nistad (svéd)
 
VÍZILABDA
FÉRFI OB I
RÁJÁTSZÁS, ELSŐ MÉRKŐZÉS    
ELŐDÖNTŐ 
16.00: Szolnoki Dózsa–ZF-Eger
19.30: FTC-PQS Waterpolo–A-Híd OSC Újbuda
AZ 5–8. HELYÉRT
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–RacioNet-Honvéd
20.00: BVSC-Zugló–Debreceni VSE
A 9–12. HELYÉRT
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Metalcom Szentes
19.30: Kaposvári VK–Vasas Plaket 
A 13–16. HELYÉRT
17.30: Tatabánya–UVSE
19.00: AVUS Szombathely–Contitech Szeged
NŐI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00: UVSE–Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics
 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények