Európai kézilabda

Lengyel csapatot húzott a Fehérvár, Norvégiába utazik a Csurgó

A kézilabda EHF Kupa első fordulójában a férfiaknál a Csurgó a norvég Bodö HK, míg a nőknél a Fehérvár a lengyel Vistal Gydnia együttesével találkozik.

Bréking: mindkét magyar csapat főtáblás a férfi kézi BL-ben!

Bréking: mindkét magyar csapat főtáblás a férfi kézi BL-ben! Pénteken döntött az Európai Kézilabda Szövetség versenybizottsága, s ennek értelmében a MOL-Pick Szeged férficsapata a 2016-2017-es szezonban a Bajnokok Ligája főtábláján szerepelhet.

Dán és román sztár lett a tavalyi év legjobbja kézilabdában

Dán és román sztár lett a tavalyi év legjobbja kézilabdában A dán Mikkel Hansen és a román Cristina Neagu lett 2015 legjobb kézilabdázója a nemzetközi szövetség (IHF) szavazásán.

A szurkolók nem haragszanak a veszprémi játékosokra

A szurkolók nem haragszanak a veszprémi játékosokra Több száz szurkoló köszöntötte a Veszprém Arénánál a város férfi kézilabdacsapatát, amely szombaton a Kiel legyőzésével döntőbe jutott, a vasárnapi fináléban pedig hétméteresekkel kikapott a Kielcétől Bajnok Ligájában.

Mikler: Nem rúgtunk bele a döglött oroszlánba, aztán megindult a sz.r a lejtőn

Mikler: Nem rúgtunk bele a döglött oroszlánba, aztán megindult a sz.r a lejtőn Mikler Roland, az MVM-Veszprém kapusa közösségi oldalán adott hangot csalódottságának, leírta, min mehetett el a meccs.

"Negyvenöt percig sokkal jobbak voltunk" - nyilatkozatok

"Negyvenöt percig sokkal jobbak voltunk" - nyilatkozatok Elkeseredetten nyilatkozok sora az újabb elveszített Bajnokok Ligája-döntő után. Az MVM Veszprém mestere szerint be kellett volna vinni a végső ütést, de tanulni kell a vereségből.

Lemondott a Veszprém vezérigazgatója

Lemondott a Veszprém vezérigazgatója Lemondott Kálomista Gábor, a veszprémi férfi kézilabdaklubot működtető gazdasági társaság vezérigazgatója azután, hogy a magyar csapat kilencgólos előnyről elveszítette vasárnap a Bajnokok Ligája döntőjét.

Hihetetlen összeomlás, drámai csatában bukta a BL-döntőt a Veszprém

Hihetetlen összeomlás, drámai csatában bukta a BL-döntőt a Veszprém Nagyon közel volt története első Bajnokok Ligája-címéhez az MVM-Veszprém, de a Kielce lehajrázta Nagy Lászlóékat, végül hetesekkel hódították el a trófeát.

Bréking: emberfeletti küzdelemben BL-döntős a Veszprém!

Bréking: emberfeletti küzdelemben BL-döntős a Veszprém! A Veszprém pilanatokra volt a vereségtől, de végül hosszabbításban legyűrte a hazai közönség előtt szereplő, korábban a Barcát kiejtő Kiel együttesét, így a tavalyi évhez hasonlóan idén is finalista Kölnben a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A sportág történelmében eddig csupán egyszer nyert magyar csapat a legfőbb klubsorozatban: a Honvéd 1982-ben.

Sabaté: „Tudjuk, miért jöttünk, ennek megfelelő volt a felkészülés is”

Sabaté: „Tudjuk, miért jöttünk, ennek megfelelő volt a felkészülés is” A Final Four szombati elődöntőjében este hat órakor az MVM Veszprém és a német THW Kiel csap össze.

Gigászi csatában, hetesekkel bukta el a BL-döntőt a Győr

Gigászi csatában, hetesekkel bukta el a BL-döntőt a Győr Bajnokok Ligája-ezüstérmes a Győri ETO KC női kézilabdacsapata, miután a vasárnap esti, budapesti döntőben öldöklő csatában (rendes játékidőben 22-22, hosszabbítás után 25-25) hétméteresekkel maradt alul 4-1-re a CSM Bukarest együttese ellen. Az ETO ötödször játszott BL-finálét és harmadszor veszített. 52 után nyert román csapat BL-t.

Győr-Bukarest párbaj jön a budapesti BL-döntőben

Győr-Bukarest párbaj jön a budapesti BL-döntőben A Győri ETO KC bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája fináléjába, miután 21-20-ra legyőzte a címvédő montenegrói Buducnost Podgoricát a budapesti négyesdöntő szombati első elődöntőjében. Vasárnap a CSM Bukarest ellen hódíthatja vissza a 2013-ban és 2014-ben is megnyert trófeát az ETO.

Magyar kézibravúr: EHF-kupa-győztes a Dunaújváros!

Magyar kézibravúr: EHF-kupa-győztes a Dunaújváros! A Dunaújvárosi Kohász KA 29-21-re legyőzte a német Tus Metzingen csapatát a női kézilabda EHF Kupa döntőjének visszavágóján, így 55-49-es összesítéssel elhódította a trófeát.