Ez aztán a meglepetés: A Bayern München nem jutott be a legjobb 16 közé

Hiába vezetett a 95. percig a címvédő.

Óriási meglepetésre a másodosztályú Kiel 11-esekkel búcsúztatta a címvédő Bayern Münchent a labdarúgó Német Kupában, így a bajorok nem jutottak a nyolcaddöntőbe.

Az 1-1-es első félidőt követően a Bayern a második játékrész elején ismét szerzett vezetést, ám a hazaiak a rendes játékidő ráadásában, a 95. percben egyenlítettek. A hosszabbítás nem hozott gólt. A 11-es párbajban az első 5-5 kísérlet eredményes volt, a hatodik párharcban a Kiel belőtte, a München viszont kihagyta a büntetőt.

Sensation in the 2nd round! | Holstein Kiel vs. FC Bayern München 6-5 aps | Highlights | DFB-Pokal

Enjoy the highlights of Holstein Kiel vs. FC Bayern München from the 2nd Round of the DFB-Pokal 2020/21.Goals: 0-1 Gnabry (14'), 1-1 Bartels (37'), 1-2 Sank ...

Borítókép: Facebook.com/FCBayernMünchen