Francia királynője lett Wimbledonnak, Hamilton indul a Pole-ból - A nap hírei

Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu reggeli összefoglalójában egy csokorba szedi a nap addigi legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.

Tenisz: Marion Bartoli nyert Wimbledonban. A 29 éves francia teniszező kiváló játékkal győzte le a német Sabine Lisickit. Bővebben itt!

NBA: A Houston Rocketsben folytatja pályafutását Dwight Howard, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság egyik legjobb centere. Bővebben itt!

Forma-1: Lewis Hamilton jól kezdte a Német-Nagydíj hétvégéjét, de később visszaesett a teljesítménye. Az időmérőn pedig ismét erőre kapott a brit pilóta. Bővebben itt!

Sportlövészet: Sidi Péter nyerte a férfi légpuskások versenyét a Granadában zajló sportlövő Világkupa-versenyen. Bővebben itt!

Forma-1: A Mercedes brit pilótája remek Q3-as szakaszt produkálva nyerte meg a Német-Nagydíj időmérő edzését. Bővebben itt!

Kamionversenyzés: Az Osztrák Nagydíjon versenyző OXXO Truckrace Team magyar pilótája az előkelő harmadik helyet szerezte meg az első futamon. Bővebben itt!

Forma-1: A Német-Nagydíj harmadik szabadedzését a hazai közönség előtt autózó Sebastian Vettel nyerte meg. Bővebben itt!

Forma-1: Nem hivatalos információk szerint ismét tűz gyulladt a Williams bokszában. A gondot állítólag a KERS meghibásodása okozta, ami miatt füst lepte el az egész bokszot. Bővebben itt!

Forma-1: A legfrissebb hírek szerint javult Jules Bianchi egészségi állapota a tegnapi naphoz képest, így versenyezhet a Német-Nagydíjon. Marussia jelenti, Bianchi jól van, ő ül az MR02-be a továbbiakban. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az FC Barcelona egy évre kölcsönadta a 22 esztendős spanyol támadót a holland bajnok Ajaxnak. Bővebben itt!

Tenisz: A brit Andy Murray mérkőzhet meg vasárnap Novak Djokoviccsal a wimbledoni nyílt teniszbajnokság férfi egyesének döntőjében, mivel a pénteki második elődöntőben négy játszmában legyőzte a lengyel Jerzy Janowiczot. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Manchester United futballistáinak vezetőedzője leszögezte, hogy Wayne Rooney marad a bajnokcsapatnál, a válogatott csatár nem eladó. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága két héttel ezelőtt lebonyolította az OTP Bank Liga 2013-14-es bajnoki évadjának sorsolását. Bővebben itt!

Kosárlabda: Hanga Ádám kedden térdműtéten esik át új kosárlabdacsapatánál, a háromszoros spanyol bajnok és hatszoros kupagyőztes Laboral Kutxa Vitoriánál. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt - kattints!