BL C-csoport: Mindkét meccsen 1-1, maradt a sorrend-videó

A Bursaspor Rangers, valamint a Manchester United-Valencia mérkőzés is 1-1-es döntetlennel ért véget, aminek eredményeképp tulajdonképpen semmi sem változott a csoportban.

Hasonlóan az A-csoporthoz, itt is csupán a csoportgyőztes kiléte volt már kérdéses, ha a Valencia nyerni tud Angliában, akkor megnyeri a csoportot, ha viszont nem, akkor a Manchester végez az élen. Ennek megfelelően a spanyolok meg is szerezték a vezetést a 32. percben Hernandez révén, azonban fél órával később Anderson kiegyenlítette az eredményt, így tulajdonképpen a csoportban ugyanaz volt a kép a mérkőzés végén, mint előtte.
A másik mérkőzésen a török Bursaspor fogadta a Glasgow Rangers gárdáját. A vezetést a skótok szerezték meg Miller révén a 19. percben, azonban 11 perccel a vége előtt Yldrim révén kiegyenlítettek a hazaiak, így a másik összecsapáshoz hasonlóan itt is 1-1 lett az eredmény.

Manchester United-Valencia 1-1 (0-1)

Gól: Anderson (62.) ill. Hernandez (32.)
Bursaspor-Glasgow Rangers 1-1 (0-1)
Gól: Yldrim (79.) ill. Miller (19.)