
Mario Balotelli bejelentette, hogy következő labdarúgással kapcsolatos kalandja a brit Baller League tornán való részvétel lesz.
„A Baller League a legjobb focistákat akarta. Ezért vagyok itt mindig én. Teljes gőzzel benne vagyok. Gyertek, nézzétek meg az őrületet!” – írta Super Mario, azaz Mario Balotelli a közösségi oldalán.
Ez egy teremfoci-bajnokság, amely Németországból indult, Lukas Podolski és az egykori Roma-védő, Mats Hummels támogatásával.
A brit verziót 2025-ben indították el, Balotelli pedig bejelentette, hogy részt vesz a Legends vs. Creators Final Four eseményen, amelyet június 12-én rendeznek a londoni O2 Arénában.
SUPER MARIO! 🔥
We wanted the best ballers. He answered. Mario Balotelli’s locked in 🔒
Legends vs Creators. Baller League Final Four. 12th June.
Get your tickets now 👉 https://t.co/UDWlkep00A pic.twitter.com/5nBrnY7u3N
— Baller League (@BallerLeagueUK) June 2, 2025
A tornában olyan nevek is részt vesznek, mint Micah Richards és a YouTube-sztár KSI.
A korábbi olasz válogatott játékos legutóbb 2024. október 28-án szerződött a Genoához szabadon igazolhatóként, hogy újraindítsa karrierjét, de mindössze hat Serie A-mérkőzésen lépett pályára, összesen 56 percet.
Egyetlen „hozzájárulása” a csapat szerepléséhez két sárga lap volt. Szerződése rövid távra szólt, és egyelőre nem tudni, hogy június 30. után folytatja-e profi karrierjét. Balotelli augusztusban ünnepli 35. születésnapját.