Zseniális gólok és asszisztok Milánóban

Ibrahimovic három találatnak is aktív részese volt, mivel két gólpasszt adott, s egy róla megpattant labdának köszönhetően szépített a veronai gárda. Pato duplázott.

A 18. percben szerezte meg a vezetést a Milan. Ibrahimovic hosszú átadását követően Pato kapásból lőtte ki a hosszú sarkot (1-0). A gól mégis a hazaiakat fogta meg, ugyanis a Chievo veszélyes helyzeteket teremtett, ám az egyenlítés elmaradt. Aztán a piros-feketék örülhettek, ismét Zlatan volt a kiszolgáló, egy gyorsan elvégzett szabadrúgása után újfent Pato talált be (2-0). A második félidő közepén egy szöglet után  Pellissier megcsúsztatta a labdát, amely Ibrahimovicon is irányt változtatva végül a hazai kapuba jutott( 2–1). A 93. percben jött a slusszpoén, Ronaldinho mesterien tálalt Robinho elé, aki nem hibázott s ezzel ki is alakult a 3-1-es végeredmény, aminek köszönhetően a Milan átvette a vezetést a táblázaton.

Milan-Chievo 3-1(2-0)

Milan: Abbiati-Antonini, Nesta, Thiago Silva (Bonera), Zambrotta, Gattuso, Pirlo, Seedorf (Boateng), Ibrahimovic, Pato (Robinho), Ronaldinho.

Chievo: Sorrentino, Cesar, Mantovani, Frey, Andreolli, Bogliacino(Moscardelli), Rigoni, Bentivoglio (Fernandes), Constant, Pellissier, Granoche (Théréau)