VÍZILABDA

Elképesztő, többszáz milliós profitot realizált a Magyar Vízilabda Szövetség

Úgy látszik, nem csak a fociból lehet pénzt csinálni!

Barcelonai győzelmével nagy lépést tett az elődöntő felé a Ferencváros

A Ferencváros harmadik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntős csoportkörében: a magyar bajnokcsapat 10-8-ra győzött a spanyol Barceloneta vendégeként.

Zalánkiék drámai csatában nyertek a Novi Beograd ellen a vízilabda BL-ben

Kis híján elvesztette veretlenségét a Zalánki Gergővel felálló Pro Recco vízilabdacsapata, amely kedd este ötméteresekkel diadalmaskodott (14-15) a szerb Novi Beograd vendégekét a Bajnokok Ligája negyeddöntős körének harmadik fordulójában.

Vámos és Manhercz visszatérhet a Ferencvárosba, Vigvári Spanyolországba tart

Három magyar válogatott játékossal kapcsolatban is közölt lehetséges átigazolási információkat a vízilabdában mértékadó total-waterpolo című szakportál.

A Ferencváros kiütötte az OSC-t

A Ferencváros 20-5-re legyőzte az OSC-Újbuda együttesét a férfi vízilabda ob I középszakaszának negyedik fordulójában, szombaton.