Vízilabda

Vízilabda – Fölényes Fradi győzelem az MK-ban

Fölényes győzelmet arattak a Ferencváros vízilabdázói a Theodora Magyar Kupa negyeddöntőjének első összecsapásán a BVSC ellen. A vasutasok az első negyedben még tartották magukat, ugyanis a dudaszó pillanatában 2-2 állt az eredményjelzőn. A második játékrészben azonban már 6-2-re is elhúztak a zöld-fehérek. Innen sikerült Paján Viktoréknak visszakapaszkodniuk két gólra (6-4).

A nagyszünet utáni első nyolc percben azonban minden eldőlt. A házigazda Fradi pólósai ötször voltak eredményesek, míg a BVSC-ből senki sem talált be Mitrovic kapujába (11-4). A záró felvonásban a Varga Tamásék még egyet közé tudtak tenni (15-7).

FTC-Fisher Klima – BVSC-Zugló 15-7 (2-2, 4-2, 5-0, 4-3)

FTC: Mitrovic – Czigány 2, Varga Zs. 1, Ágner, Varga T. 1, Weszelovszky 3, Kunac cserék: Galambos 2, Tóth 1, Illés, Misic 4, Sánta, Széles 1

BVSC:Györke – Szabó, Hopkins 1, Ambrus, Zsoldos, Borsós, Paján 4 cserék: Meixner (kapus), Rajna 2, Antal, Nagy, Kriszt, Tatár, Deme