Szombati sportműsor: Bronzéremért száll vízbe a női vízilabda-válogatott

Befejeződnek a női vízilabda Eb-küzdelmei, rajtol az NB I, valamint topligák, kézi Eb és Australian Open a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
14.55: Ferencvárosi TC–Paksi FC (Tv: Duna World)
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Puskás Akadémia FC
17.00: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: Duna World)
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda Master Good
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK
19.00: Debreceni VSC–Újpest FC

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.45: Brentford (II.)–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Norwich City
16.00: Coventry (III.)–Birmingham City (II.)
16.00: Millwall (II.)–Sheffield United
16.00: Newcastle United–Oxford United (III.)
16.00: Portsmouth (III.)–Barnsley (II.)
16.00: Reading (II.)–Cardiff City (II.)
16.00: Southampton–Tottenham Hotspur
16.00: West Ham United–West Bromwich Albion (II.)
18.30: Hull City (II.)–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.30: Olympique Marseille–Angers (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brest–Amiens
20.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Dijon
20.00: Reims–Metz
20.00: Saint-Étienne–Nimes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDELIGA
19. FORDULÓ
15.30: Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Freiburg–Paderborn
15.30: Mönchengladbach–Mainz
15.30: Union Berlin–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
18.30: Bayern München–Schalke 04 (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
15.00: SPAL–Bologna (Tv: Digi Sport1)
18.00: Fiorentina–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Torino–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
13.00: Espanyol–Atheltic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Alavés–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Granada (Tv: Spíler2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
16.00: az 5. helyért (Tv: Sport1)
18.30: a 3. helyért, Stockholm (Tv: Sport1)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
1. FORDULÓ
1. CSOPORT
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román), Érd

NŐI NB I
18.00: MTK Budapest–Váci NKSE
18.00: Szombathelyi KKA–Kisvárda Master Good SE

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK
14.30: a 7. helyért - Franciaország - Szlovákia
16.00: az 5. helyért - Görögország - Olaszország
17.30: bronzmérkőzés - MAGYARORSZÁG - Hollandia (Tv: M4 Sport)
19.00: döntő - Spanyolország - Oroszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.45: női lesiklás, Banszko
11.30: férfi lesiklás, Kitzbühel

ASZTALITENISZ
11.00: csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

BIATLON
13.00 és 14.45: világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
23.30: FIS világkupa (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30: Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
18.30: Újpesti TE–Gyergyói HK (romániai)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Egis Körmend–Atomerőmű SE
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–KTE-Duna Aszfalt
19.00: Kaposvári KK–OSE Lions
19.00: Debreceni EAC–Szolnoki Olajbányász

NŐI NB I
16.00: Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PEAC-Pécs
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–PINKK-Pécsi 424
18.00: VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
13.25: jégtánc kűr
18.30: női kűr

PÁLYAKERÉKPÁR
22.30: Berlin, 3. nap (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00: Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00: MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár, Illyés-Aramis Sportcsarnok
18.00: Újpesti TE–Fatum Nyíregyháza

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DEBRECEN
14.00: 500 és 1500 m, váltó elődöntő (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
16.15: világkupa, Zakopane, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.00 és 19.55: Eurpean Masters, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Vasárnap, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

Videók