Videó – Szűkül a Serie A középmezőnye, a Cagliari legyőzte a Palermót

A találkozó 23 percében Matri kissé szerencsés szituációból volt eredményes, a kapufáról visszapattanó labdát belsőzte a kapuba. A második félidő elejére is maradt szerencse a Cagliari tarsolyában, az 47. percben Conti lövése után Nocerino próbált menteni, de csak saját kapujába tudta már pofozni a labdát. Pár perccel később Pastore futott el  a jobboldalon és 15 méterről szépen lőtt a kapu közepébe, 2-1. Újabb négy perc telt amikor Cassani röviden szabadított fel fejjel és Biondini 17 méterről egy pattanás  után bődületesen nagy gólt lőtt. Győzelmével a Cagliari kilencedik, míg a Palermo maradt egyelőre a hetedik helyen.

Serie A, 20. forduló
Cagliari-Palermo 3-1 (1-0)
Gólszerző: Matri (23.), Nocerino (47., öngól), Biondini (54.), illetve  Pastore (50.)