Videó: Sallai Roland újra gólt lőtt a Galatasarayban

Miközben Victor Osimhen visszatérésére várnak a török bajnoknál, új "gólfelelőse" lett a csapatnak. Hiszen Sallai Roland a második edzőmeccsén is betalált.
A Galatasaray első két felkészülési találkozóján még nem volt a keretben a Sallai Roland. Aztán a Cagliari ellen már játszott és gólt is lőtt.
Szombat este pedig ismét kezdőként lépett pályára a török bajnokbana Strasbourg ellen.
Ezúttal a helyszín már nem Linz volt, hanem a hazai pálya, azaz a Galatasaray stadionja, a Rams Park.
Ami viszont ezúttal is változatlan volt, hogy a török csapat első gólját Sallai Roland szerezte.
Akinek a lövése ezúttal korántsem volt tökéletes. Viszont tökéletesen eredményes volt az ötödik percben.
Sallai | Galatasaray 1-0 Strasbourgpic.twitter.com/PWeCkFFsmr
— Goals Xtra (@GoalsXtra) July 26, 2025
A magyar szélső góljával vezetett tehát a Galatasaray. Ami külön növeli a gól jelentőségét, hogy Sallai ezúttal nem jobbszélsőként játszott, ahogy az olasz együttes ellen. Hanem a védelem jobb oldalán futballozott. Onnan ment fel segíteni a támadást és befejezni az akciót.
Sallai a 19. percben egy sárga lapot is összehozott. A csapata pedig 1-0-ás előnynél vonulhatott pihenőre.
A második félidő elején aztán Yilmaz is betalált. Majd a 70. percben duplázott a török csatár.
Sallait a 75. percben Leroy Sane váltotta, így a magyar játékos már nem volt a pályán, amikor a Strasbourg szépített.
Így végül a Galatasaray 3-1-re győzött a felkészülési mérkőzésen.
Akinek külön öröm lehet a mai nap, az pedig a magyar szövetségi kapitány Marco Rossi. Hiszen a válogatott támadószekciójának két fontos oszlopa is gólt lőtt szombaton. Hiszen Szoboszlai a Liverpoolban az AC Milan ellen volt eredményes.