Videó – NASCAR: Smith az első, de Edwards a nap legnagyobb nyertese

Remek versenyen vannak túl a NASCAR Sprint kupa versenyzői, ugyanis a szombaton megrendezett Showtime Southern 500 (Darlington, Dél-Karolina) elnevezésű versenyen, amelyet 3 óra 57 perc 52 másodperc alatt (370 kör) teljesített a győztes 21 alkalommal változott az élen álló kiléte. A legtöbbször, pontosan 124-szer a Red Bull Racing versenyzője (Toyota) Kase Kahne állt az élen. Érdekesség, hogy Kahne nyerte meg az időmérőt.

A versenyt Regan Smith nyerte meg. Érdekesség, hogy a huszonhét esztendős versenyzőnek is és csapatának a Furniture Row Racing (2005 óta tagja a sorozatnak) is ez volt az első győzelme a Sprint kupa szériában. A nap legnagyobb nyertese mégsem Smith, hanem Carl Edwards (Roush Fenway Racing, Ford) volt. A pontversenyt vezető Edwards a második helyen végzett, míg legnagyobb riválisai, még az első tízbe sem kerültek. Jimmie Johnson (Hendrick Motorsports, Chevrolet, 2.) csak a 15, míg a pontversen harmadik helyén található Kyle Busch (Joe Gibb Racing, Toyota) a 11. helyet szerezte meg.