Videó – Ezért lányok a cheerleaderek

A Pittsburgh – Louisville mérkőzésen a hosszabbításból már csak másodpercek voltak hátra, amikor 62-57-es állásnál már a győzelmet ünnepelte a Louisville és a csapat egyik vezérszurkolója berohant a pályára és megfogta, majd elhajította a labdát. Csakhogy korai volt az öröm, a játékvezető technikai hibát ítélt emiatt a Louisville ellen, mivel fél másodperc még volt a mérkőzésből. A technikai hiba miatt 2 büntetőt dobhatott a Pittsburgh, ami bement és így már csak 62-59 volt a vendégelőny. Ezután a labdát a hazai csapat hozta játékba és egy 3 pontos kosár a hosszabbítást jelentette volna. Megúszta a Louisville, a távoli dobás nem ment be. Tanulság, ezért jó, hogy általában lányok a cheerleaderek, mert ők nem rohangásznak ész nélkül a pályára.