Videó: Dzsudzsák-parádé az orosz ősz zárásán

""

A magyar válogatott szélső végig a pályán volt, az első gólnál ő adott be Kurányinak, aki fejjel szerezte a gólt. A 67. percben Dzsudzsák 17 méterről lőtt szabadrúgást, a rövid felsőbe csavart, ezzel volt 3-0.

A következő gólnál is ő adott középre, ezúttal jobbról, laposan, annyiban nem az ő gólpassza, hogy egy védő bele tudott érni a labdába, amitől a labda kicsit felpattant, dea labda iránya nem változott, Jonov levette, cselezett egyet, majd a kapuba lőtt. Az ötödik gólnál is Dzsudzsák szaladt el a bal szélen, középreadása után szerezte meg a Dinamo az 5. gólt.

A Dinamo győzelmével feljött a harmadik helyre, előtte két ponttal a második helyen van a CSZKA, de Dzsudzsákék eggyel kevesebb meccset játszottak, így megelőzhetik, és BL-selejtezős helyre juthatnak a Zenit mögött.