Egyéb sportok

Vb-címről álmodnak a brazilok, gigantikus manchesteri bevásárlás – Déli hírek

""

Labdarúgás: Önbizalmat adnak a sikerek – mondta a brazil kapitány a Konföderációs Kupa döntője után. Bővebben itt!

Forma-1: Martin Whitmarsh, a McLaren csapatvezetője elismerte, hogy fennáll annak a veszélye, hogy a Forma-1-es istállók bojkottálni fogják a Német Nagydíjat, mégpedig a Silverstone-ban tapasztalt gumihibák miatt – írja a Hirado.hu Bővebben itt!

Labdarúgás: A brazil-válogatott megnyerte a Konföderációs Kupát. A győztes válogatott és a torna legjobbja a brazil Neymar lett, aki szerint a világ legjobb csapatát győzték le. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az angol sajtóban megjelent hírek szerint mindenképpen csatár poszton szeretne erősíteni a Manchester City csapata, amely öt futballistát is szívesen látna keretében. Bővebben itt!

Labdarúgás: A brazil labdarúgó-válogatott a Konföderációs Kupa döntőjében 3-0-ra győzött a világbajnok spanyolok ellen. Bővebben itt!

Kajak-kenu: A szombaton 1000 méteren szerzett kilenchez vasárnap 500-on hat érmet tettek hozzá a magyar versenyzők a poznani ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokságon, s ehhez jött még zárásként a 200 méteren begyűjtött további négy dobogós helyezés. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az olasz válogatott végzett a harmadik helyen a brazíliai labdarúgó Konföderációs Kupán, mivel a vasárnapi bronzmérkőzésen 2-2-es döntetlent követően 11-esekkel legyőzte az uruguayi csapatot. Bővebben itt!

Kosárlabda: A spanyol válogatott története során 1993 után másodszor nyerte meg a női kosárlabda Európa-bajnokságot, ugyanis a vasárnapi fináléban 70-69-re legyőzte a házigazda francia együttest. Bővebben itt!

Röplabda: A magyar férfi röplabda-válogatott háromjátszmás mérkőzésen vereséget szenvedett a spanyol csapattól az Euroliga-sorozat harmadik, podgoricai állomásán. Bővebben itt!

Kerékpár: Jan Bakelants nyerte a Tour de France kerékpáros körverseny vasárnapi második szakaszát, ezzel az összetettben is az élre állt. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!