Vasárnapi bajnoki körkép: Szenvedő csapattól kapott ki az Atlético, nyert az MU

Kemény meccs vár a Milanra a Napoli ellen, Sevillában kell bizonyítania az Atlético Madridnak, és újabb pontokat szerezhet az Arsenal és a Manchester United. Nézzük, milyen mérkőzések várnak ránk vasárnap:

21:00 – Maratoni hosszúságú meccsen nyert 4-1-re az Atalanta a Genoa otthonában. A 103 percig tartó találkozó során két gól is esett a hosszabbításban, ami a vendégek gólarányát javította.

20:33 – A Hoffenheim nem bírt a Kölnnel, 1-1-es döntetlennel végeztek a csapatok. Ez a pont a Köln számára kulcsfontosságú, ugyanis a kiesés ellen küzdenek.

20:30 – Meglepetés a La Ligában, ugyanis a szenvedő Sevilla otthon tartotta a három pontot az Atlético Madrid ellen. A hazaiak egyetlen gólját Romero szerezte (1-0).

20:10 – Két rossz idényt futó csapat, a Lyon és a Montpellier csaptak össze, amelyből az előbbi jött ki győztesen (2-1), ezzel ellépett a kiesést jelentő helyekről.

20:00 – A Manchester United nagyot küzdve, 2-1-re nyert idegenben az Aston Villa ellen. A mindent eldöntő gólt a 86. percben McTominay szerezte.

18:44 – A Mallorca 2-1-re nyert a Rayo Vallecano ellen a kiesés ellen küzdők csatájában. Mindkét csapat rossz sorozattal várta az összecsapást, amelyből a hazaiak tudtak kilépni.

18:37 – A VfB Stuttgart folytatta győzelmi sorozatát a Mainz ellen és sikerével továbbra is harmadik helyen áll a bajnokságban.

17:03 – Mészöly Géza győzelemmel kezdett az Újpest kispadján, a Diósgyőr otthonából tudták elhozni a három pontot.

16:58 – A Bologna nagy győzelmet aratott a Serie A-ban, 4-0-ra verték a Lecce csapatát, ezzel már európai kupaindulást érő helyen állnak.

16:55 – A Ligue 1-ben értékes pontokat szereztek a kiscsapatok, a Clermont a dobogós Brest ellen tartott otthon egy pontot, a Lorient pedig a Reims ellen nyert, ezzel közelítve a bennmaradó helyekre.

16:54 – Elképesztően magabiztos, 6-0-s győzelmet aratott az Arsenal a West Ham otthonában, ahol már a félidőben négygólos volt az előnyük. Az Ágyúsok tapadnak az élbolyra, a kalapácsosok szurkolói pedig szégyenükben már a félidőben elindultak haza…

The West Ham fans are headed home early after being destroyed 4-0 by Arsenal in the first half. pic.twitter.com/8GlYKjN9fe

— Connor Humm (@TikiTakaConnor) February 11, 2024

16:40 – A Getafe nagy csatában 3-2-re verte a Celta Vigót a spanyol bajnokságban, ezzel a vesztes vendégeket megfújta a kiesés szele is.

15:30 – A Fiorentina nagyon könnyed, 5-1-es győzelmet aratott a Frosinone ellen, ezzel a hetedik helyre, a nemzetközi kupaszereplés kapujába jöttek fel.

15:10 – A Paks ismét nyert, ezzel újból az élre kerültek.

15:00 – Vasárnapi futballműsor: