Vasárnapi bajnoki körkép: A PL szezon eddigi legjobb meccsén nem bírt egymással a Chelsea és a City

A vasárnapi mérkőzések közül a két legjobban várt összecsapás a Lazio-Roma és a Chelsea-Manchester City találkozók lesznek, de pályára lép Szoboszlai Dominik és a Liverpool is.

20:44 – Kikapott Debrecenben, így nem ugrott élre a Paks. Nem tudott a tabella élére ugrani a Paks, mivel 1-0-ra kikapott Debrecenben a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának záró találkozóján.

19:55 – Nem született gól a római derbin, nem bírt egymással a Lazio és a Roma. Ezzel pedig a Roma a hetedik míg a Lazio a tizedik helyen áll a Serie A-ban.

19:35 – Egy őrült és végtelenül fordulatos gólzáporos mérkőzésen nem bírt egymással a Chelsea és a City. A mérkőzésen 8 gól született és egészen hihetelen módon 4-4-es végeredménnyel zárult a találkozó, ahol folyamatosan ment az adok-kapok mindkét fél részéről. A Premier Legaue idei szezonjának eddigi legjobb mérkőzése volt. A City ezzel a döntetlennel pedig ugyan csak 1 ponttal de átvette a vezetést a bajnokságban.

18:11 – Nehéz mérkőzésen nyert a Barcelona 2-1-re az Alaves ellen. Xavi Hernandez csapata egy gólos hátrányból kellett, hogy fordítson amit végül Lewandowski duplájával sikeresen véghez tudtak vinni. A Barcelona ezzel a győzelemmel továbbra is harmadik helyen áll a La Ligában a Girona és a Real Madrid mögött.

18:00 – A Fehérvár meglepetésre 1-0-ra győzni tudott a címvédő és listavezető Ferencváros vendégeként vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójában.  A fehérváriak először nyertek a szezonban idegenben és sikerükkel a tabella negyedik helyére léptek fel, míg az FTC sorozatban második vereségét szenvedte el a bajnokságban.  A Fehérvár története során először tudott győzni bajnoki mérkőzésen a Groupama Arénában.

17:20- Továbbra is kiváló formában a Bayern Leverkusen csapata, akik ezúttal hazai pályán győztek a Union Berlin ellen 4-0-ra. Xabi Alonso csapata ezzel továbbra is vezeti a Bundesligát a Bayern München  előtt.

17:05- Hazai pályán nyert a Fiorentina 2-1-re a Bologna ellen a Serie A vasárnapi játéknapján. A Fiorentina ezzel a sikerrel megelőzte a Bologna csapatát a tabellán és átvette a hatodik helyet a bajnokságban.

17:00 – Magabiztos győzelmet aratott hazai pályán a Liverpool. A Vörösök 3-0-ra nyertek Brentford ellen, Mohamed Salah duplázott, majd a második félidő közepén Diego Jota a góljával beállította a mérkőzés végeredményét. Szoboszlai Dominik kezdett és szinte végig a pályán volt, Klopp csak a 93-dik percben cserélte le a magyar játékost. A Liverpool ezzel a sikerrel holtversenyben áll a bajnokság második helyén.

15:50 – Hatalmas meglepetésre hazai pályán kapott ki 1-0-ra a Napoli a kieső helyek elől menekülő Empoli ellen. A találkozó egyetlen gólját a 91-dik percben szerezték a vendégek és ezzel bebiztosították a három pontot.

15:30 – A Kecskemét hátrányból fordítva 2-1-re győzött a sereghajtó Kisvárda vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén. A szerdán kinevezett vezetőedző, Feczkó Tamás így vereséggel mutatkozott be a piros-fehérek kispadján, míg a lila-fehérek – öt kudarcot követően – először nyertek idegenben az idény során.

10:00 – A mai mérkőzések