Úszás

Úszó Eb: Hosszú Katinka tarolt, 2 újabb arany!

Hosszú Katinka a 100 hát és a 400 vegyes aranyérme után 200 háton sem talált legyőzőre a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokságon, így megvédte címét ezen a távon, saját maga harmadik, a magyar különítmény negyedik aranyérmét szerezve ezzel. A döntő másik magyarja, Burián Kata az ötödik helyen ért célba.

A női 200 méteres pillangóúszás döntőjében Kapás Boglárka a negyedik, Szilágyi Liliána a hetedik helyen végzett. A német Franziska Hentke nyerte az aranyérmet.

Sokan nagy csatát vártak, végül Hosszú Katinka félelmetes magabiztossággal nyerte meg a 100 méteres vegyesúszás döntőjét a koppenhágai rövidpályás Európa-bajnokságon, ezzel pedig megszerezte önmaga negyedik, a magyar csapat ötödik aranyérmét a dán fővárosban. Sokan nagy csatát vártak, végül Hosszú Katinka félelmetes magabiztossággal nyerte meg a 100 méteres vegyesúszás döntőjét a koppenhágai rövidpályás Európa-bajnokságon, ezzel pedig megszerezte önmaga negyedik, a magyar csapat ötödik aranyérmét a dán fővárosban.

Nagy árat fizetett Dárdai Pál a hétközi győzelemért " NEMZETKÖZI FOCI › Német foci

A hétvégén Gulácsi Péterékhez látogat a Hertha.