Úszás

Úszó Eb: arany, ezüst, bronz – beindult az éremgyár!

A nyitónapon szerzett ezüstérme után csütörtökön Bernek Péter aranyérmes lett 400 méter vegyesen a rövidpályás úszó-Európa-bajnokságon Koppenhágában, Gyurta Gergely a bronzérmet szerezte meg.

Hosszú Katinka elképesztő hajrával nyerte meg a 100 méteres hátúszás döntőjét a koppenhágai rövidpályás Európa-bajnokságon, ezzel megszerezte a magyar küldöttség harmadik, saját maga második aranyérmét.

A magyar küldöttség negyedik érmét szerezte csütörtökön Kapás Boglárka, aki második helyen végzett 800 méter gyorson a koppenhágai rövidpályás Eb-n.

Magyarország az összesített éremtáblázaton jelenleg a második helyen áll 3 arany, 2 ezüst, 1 bronzéremmel.

Ennek a csapatnak adhatja el Bognárt a Fradi " MAGYAR FOCI › Labdarúgó NB I

Ahogy az nb1.hu jelezte, Bognár István minden bizonnyal távozik a télen a Ferencvárostól. Mint írták, a Vasas, a DVSC és a Mezőkövesd csatázott a karmesterért, de a Vasashoz már szinte biztos, hogy nem kerül a játékos. Tehát maradt a Loki és a Kövesd.