Amerikai sportok

Újra a Dallas vezet a nyugati döntőben

A Dallas Stars hosszabbításban nyert 3-2-re a Vegas Golden Knights ellen, és ezzel 2-1-re vezeti a két csapat párharcát az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) Nyugati főcsoportjának döntőjében.

Az edmontoni mérkőzést Alekszandr Radulov döntötte el, aki a ráadásban nagyon gyorsan, mindössze fél perc elteltével gólt lőtt. Az orosz játékos a mostani rájátszásban másodszor szerzett győztes találatot hosszabbításban, a Dallas pedig mind a három ráadásba torkolló mérkőzését megnyerte.

A Dallas kapujában egy másik orosz, Anton Hudobin parádézott, 38 védést mutatott be. Különösen a harmadik harmadban tett sokat a csapatáért, amikor 18-4 volt a kapura lövési arány a Vegas javára.

A mérkőzés összefoglaló videója:

NHL Highlights | 3rd Round, Game 3: Golden Knights vs. Stars – Sep. 10, 2020

Alexander Radulov scored just 31 seconds into overtime to get the Stars a 3-2 win over the Golden Knights, giving them a 2-1 series lead. #NHL #Highlights –…