Magyar foci

Újabb Kormos mesterhármas, újabb BLSE siker

Újabb magabiztos diadalt arattak Bognár György tanítványai, a BLSE ezúttal a Barcsi SC-t múlt felül. Ezzel az eredménnyel a bajaiak megőrizték dobogós helyüket.

Nyerő húzásnak bizonyult Bognár Györgytől, hogy Kormos Lászlót a kezdőcsapatba jelölte, hiszen a futballista már a 25. percben góllal hálálta meg a bizalmat (1-0). A második félidő negyedik percében már másodszor ünnepelhették társai Kormost, miután a támadó büntetőből megszerezte önmaga és a Baja második gólját (2-0). Kormos mesterhármasára egészen a találkozó legvégéig kellett várni. A BLSE legújabb ásza a 89. percben villant harmadjára (3-0).

Kormos László a barcsiak ellen újfent bizonyította, nagyon megy neki a gólgyártás. A Honvéd ellen csereként beállva, a Barcs ellen kezdőjátékosként ért el mesterhármast. Az elmúlt két fordulóban lőtt hat góljával valamint a korábban szerzett két találatával Kormos Mihalecz Péterrel holtversenyben vezeti a Ness Hungary NB II Nyugati csoportjának góllövő listáját.

BLSE – Barcs 3-0 (1-0)
BLSE:Herbert – Domokos, Vincze, Tamási, Burucz, Kurucsai, Micskó (Nagy 60. perc), Frőlich (Rózsi 79. perc), Kormos, Szili, Balázs (Szabó 59. perc)
Barcs:Halasi – Dienes, Balogh, Horváth, Pókos, Hock, Kordé (Gregulás 74. perc), Koller,Scepanovic, Pandur (Tompa 54. perc), Pavicevic
Gólszerző: Kormos 25., 49. és 89. perc (a másodikat 11-esből)