Egyéb sportok

Újabb Huszti-gól, a továbbjutás kapujában a Ferencváros – A nap hírei

""

Kézilabda: A több alapjátékosát sérülés miatt nélkülöző Ferencváros nagy lépést tett az elődöntőbe jutás felé a női kézilabda BL-ben, ugyanis a középdöntő harmadik fordulójában 30-26-ra legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát. Bővebben itt!

Labdarúgás: Huszti Szabolcs góljával szerezte meg a vezetést a Hannover a Nürnberg otthonában, a vendégek végül 2-2-es döntetlent értek el a Bundesliga 22. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Juventus vereségével megnyílt az út a Napoli előtt, hogy két pontra zárkózzon a zebrák mögé, de a nápolyiak nem tudták kihasználni a lehetőséget. Tőzsér győztes gólpasszt adott az Udinese ellen. Bővebben itt!

Vízilabda: Százszázalékos teljesítménnyel végzett az első helyen a magyar férfi vízilabda-válogatott a Volvo Kupáért kiírt nemzetközi tornán, miután a vasárnapi zárómérkőzésen három góllal nyert Románia legjobbjai ellen. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Chelsea hazai környezetben felülmúlta vasárnap harmadosztályú riválisát, s ezzel bejutott a legjobb 16 közé az angol labdarúgó FA Kupában. Bővebben itt!

Vízilabda: A juniorválogatott a felnőtt csapattól (7-13) és a román nemzeti együttestől (8-12) elszenvedett vereség után harmadik meccsén is kikapott a Volvo Kupáért kiírt kecskeméti nemzetközi férfi vízilabdatornán. Bővebben itt!

Tenisz: Az első helyen kiemelt kanadai Milos Raonic és a negyedikként rangsorolt német Tommy Haas játssza a vasárnapi döntőt a kaliforniai San Joséban zajló, 547 ezer dollár összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán. Bővebben itt!

Tenisz: Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal három játszmában nyert az argentin Martin Alund ellen, s ezzel bejutott a döntőbe a 456 ezer dollár összdíjazású, Sao Pauló-i salakpályás férfi tenisztornán. Bővebben itt!

Jégkorong: A Tampa Bay Lightning hosszabbításban, az Anaheim Ducks pedig szétlövésben harcolta ki a győzelmet az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) legutóbbi, szombati játéknapján. Bővebben itt!

A nap további fontos hírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!