Tuti Tippek: Megismételt mérkőzések az FA-kupában

""

Barrow 3.25 – Macclesfield 2.38; döntetlen 3.55 (Kedd 20:45)

Október eleje óta nem tudott bajnokit nyerni a Barrow, nem is meglepő ezek után, hogy az angol ötödosztály tabellájának legalján találjuk. A csapatra most is nehéz feladat vár, az ellenfél a közvetlenül az élmezőny mögött található Macclesfield. A két csapat augusztusban találkozott bajnoki mérkőzésen, akkor a Macclesfield 2-0-ra győzött, igaz, hazai pályán. A bajnoki formák alapján teljes joggal számít a párharc esélyesének a vendég gárda, mely továbbjutása esetén a Championship éllovasát, a Cardiffot fogadhajta majd.

Tipp: Nyer a Macclesfield 2.38

Brentford 1.56 – Bradford 7.0; döntetlen 4.4 (Kedd 20:45)

A Bradford nemrég világraszóló sikert ért el, kiejtette a Capital One Cupból az Arsenalt. A túlzott önbizalomnak viszont ezúttal nincs helye, komolyan össze kell szednie magát a gárdának, ha ki akarja csinarni a továbbjutást a harmadosztályban vitézkedő, legutóbbi kilenc mérkőzéséből hetet megnyerő Brentford otthonában. A hazaiaknál parádés formát kapott el Clayton Donaldson is, aki a legutóbbi öt meccsén hat gólt lőtt.

Azzal, hogy kicsikarta az újrajátszást, komoly esélyt kapott a Brentford, melynek hazai mérlege holtversenyben a legjobb a harmadik vonalban. A Bradford érthetően nem kapott még ki idén kupapárharcban, mivel azonban minden egyes körben újrajátszásra kényszerült, ezúttal komoly befolyásoló tényező lehet a fáradtság is.

Tipp: Nyer a Brentford 1.56

""

Notts County 2.0 – Rotherham 4.1; döntetlen 3.8 (Kedd 20:45)

Az párharc első mérkőzésén a Notts County egy idegenbeli 1-1-gyel harcolta ki az újrajátszás lehetőségét. Saját divíziójában alaposan szenved a Notts County és a Rotherham is, emellett szembetűnő, mennyire kevés gól születik mérkőzéseiket.

A County legutóbbi öt mérkőzéséből négy hozott 2.5 találatnál kevesebbet, míg a vendégek ezalatt csak egyetlen egyszer tudtak egy meccsen egynél több gólt lőni.

Tipp: Kevesebb, mint 2.5 gól 2.16

Oxford Utd 2.04 – Accrington Stanley 4.0; döntetlen 3.75 (Kedd 20:45)

Az angol negyedoszályban csak gólkülönbség választja el a két csapatot egymástól, ami miatt nem is volt olyan meglepő, hogy az első mérkőzésen nem született döntés közöttük. Az Oxford amúgy is rákapott az ilyen eredményekre, legutóbbi nyolc meccséből haton döntetlen született. A két csapat októberi bajnokiján az Oxford 5-0-ra nyert, az előző mérkőzésükön pedig egy drámai 3-3 született, ami azt jelenti, hogy legutóbbi két találkozásuk során összesen 11 gólt láthattott a közönség.

Tipp: Több, mint 2.5 gól 1.84