Egyéb sportok

Tragédia árnyékolja be a Kanadai Nagydíjat, Szepesi úszótársai nyílt levélben tiltakoznak – Déli hírek

""

Szepesi: A versenyzőtársak nyílt levele szerint Szepesi Nikolett Én, a szexmániás című könyve beszennyezi az úszósportot. Bővebben itt!

Tragédia: Egy pályamunkás meghalt a vasárnapi Forma-1-es Kanadai Nagydíj után történt balesetben. Bővebben itt!

F1: A Lotus finn pilótája sorozatban a 24. versenyén is pontszerző helyen végzett, így beállította Michael Schumacher vonatkozó rekordját, amit a Brit Nagydíjon meg is dönthet. Bővebben itt!

Universiade: Joó Abigél kétszeres Európa-bajnok cselgáncsozó, valamint Biczó Bence ifjúsági olimpiai aranyérmes, felnőtt Eb-ezüstérmes úszó is bekerült a július 6-17. között az oroszországi Kazanyban rendezendő Universiadéra készülő csapatba. Bővebben itt!

Tenisz: A Roland Garros női győztese, Serena Williams vezeti a női világranglistát a fehérorosz Viktoria Azarenka és az orosz Maria Sarapova előtt. Bővebben itt!

Tenisz: A spanyol Rafael Nadal győzelmével zárult Roland Garros után az aktuális világranglistán a szerb Novak Djokovics az első Andy Murray és Roger Federer előtt. A francia nyílt teniszbajnokságon győztes Nadal az ötödik. Bővebben itt!

NBA: Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság nagydöntőjének a második felvonását rendezték, ahol a Miami Heat hazai pályán kiegyenlítette a hátrányát a San Antonio Spurs ellen, így az állás 1-1. Bővebben itt!