Egyéb sportok

Tragédia a magyar hegymászó expedíción, huszonegyedszer bajnok a Veszprém – A nap hírei

""

Hegymászás: A nepáli Kancsendzönga 8586 méter magas csúcsát hétfőn sikeresen meghódító Erőss Zsolt és Kiss Péter még nem ért le a legmagasabb, 4-es táborba, jelenleg 8000 méterről ereszkednek le. Bővebben itt!

BVSC-baleset: A BVSC-Zugló Közhasznú Egyesület közlése szerint valamennyi szakhatósági engedélyük megvolt a versenyrendezéshez. Bővebben itt!

Forma-1: A híresztelésekkel ellentétben a BMW egyáltalán nem tervezi, hogy visszatérne a Forma-1-be. Bővebben itt!

Jégkorong: Novemberben hazai jégen, februárban pedig Lengyelországban vár nemzetközi torna a magyar jégkorong-válogatottra. Bővebben itt!

Jégkorong: Robert Müller volt német válogatott kapus emléke előtt tiszteleg a Német és a Francia Jégkorong Szövetség azzal, hogy a 2017-es közös rendezésű világbajnokság emblémájában szereplő figurát a négy éve elhunyt hálóőrről mintázták meg. Bővebben itt!

Autó-motor: Sikeres országos bajnoki futammal tért vissza az elmúlt hétvégén a Hungaroringre a gyorsaságimotoros szakág. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az idény végén távozik a Primera Divisiónból a Bajnokok Ligája-indulást érő negyedik helyért csatázó Real Sociedad vezetőedzője, Philippe Montanier. Bővebben itt!

Labdarúgás: A szerdai döntő győztese 30 millió, vesztese pedig 10 millió forinttal gazdagodik a labdarúgó Magyar Kupában. Bővebben itt!

Labdarúgás: A bajnok Manchester United 60,8 millió fonttal (közel 21 milliárd forint) részesült a Premier League televíziós közvetítési díjaiból. Bővebben itt!

Tenisz: Esik az eső Brüsszelben, így módosítani kellett a keddi programot a 690 ezer dollár összdíjazású, salakpályás női tenisztornán. Bővebben itt!

Kalapácsvetés: Orbán Éva nagyszerű, 73,00 méteres országos csúccsal második lett a pekingi nemzetközi atlétikai verseny női kalapácsvető számában. Bővebben itt!

Kerékpár: Benat Intxausti nyerte a vasárnapig tartó Giro d’Italia 16. szakaszát, míg összetettben változatlanul az olasz Vincenzo Nibali vezet. Bővebben itt!

Kézilabda: Fennállása során huszonegyedszer és sorozatban hatodszor az MKB Veszprém nyerte a férfi kézilabda-bajnokságot, miután az NB I döntőjének keddi mérkőzésén is győzött a Pick Szeged otthonában. Bővebben itt!