BATE Boriszov (fehérorosz)–Sheriff (moldovai) 3-1 (1-1)
Dinamo Stadion (Minszk), V.:Malek
BATE: Veremko-Baga, Shitov, Sosnovszki, Jurevics, Pavlov, Oleknovics, Liktarovics (Skavish), Bordacsev, Bressan, Rodionov
Sheriff: Sztojanov (Staila)-Vranjes, Tarkhinisvili, Nadson, Brankovic, Diedhiu, Rouamba, Adamovic (Haszeturov), Volkov (Garacs), Erokhin, Balima
Gólszerző: Rodionov (16’), Pavlov (70’), Bressan (75’) ill. Erokhin (32’)

Nem sokat várt a hazai közönség a hőn áhított vezetésre, ugyanis Rodionov már a 16.percben vidámmá tette az amúgy sem szomorkodó (csoportelsőként várta a negyedik játéknapot a BATE) fehérorosz publikumot (1-0). A támadó kicselezte Sztojanovot, s hiába repült két védő is a kapuba, nem tudták megakadályozni a gólt. Az öröm azonban nem tartott sokáig, hiszen Erokhin a 32. percben kiegyenlített (1-1). A második játékrészben aztán itt is, ott is adódtak lehetőségek, a 70. percben pedig Pavlov a hazaiakat juttatta vezetéshez (2-1). Öt perccel később már kétgólosra duzzadt a hazaiak előnye, ugyanis Bressan találatával már 3-1 volt a fehéroroszoknak, ami nem is változott a mérkőzés végéig. A BATE újabb győzelmével (már 10 pontot gyűjtött) bebiztosította továbbjutását.

Dinamo Kijev (ukrán)–AZ Alkmaar (holland) 2-0 (0-0)
Kijev, V.:Berntsen
Dinamo Kijev: Koval-Betao, Kacheridi, Almeida, El Kaddouri, Gusev, Mihalik (Jussuf), Vukojevics, Jarmolenko (Ninkovic), Eremenko, Milevski (Zozuja)
AZ Alkmaar:Romero- Marcellis, Jaliens, Moreno, Klavan, Holman, Elm (Falkenburg), Schaars, Martens (Gudmondsson), Wernbloom, Jonathas (Sigorsson)
Gólszerző: Milevski (47’, 61’)

Alaposan belekezdett a négy pontos Dinamo az elején, ugyanis a negyedik percben Romerónak kellett egy védést bemutatnia Jarmolenko lövését követően. Nem sokkal később újabb munkája akadt az argentin válogatott portásnak, ám az ukránok továbbra sem tudtak túljárni az eszén. Beleerősített aztán a vendég együttes, az aktív Elm révén akár 0-1 is lehetett volna az eredmény. Meg akár 1-0 is, de a szokásos forgatókönyvet láthatta a nagyérdemű: helyzetbe került a Kijev, Romero pedig hárított. Ez így ment egészen a félidő végéig, ihletett formában védett tehát a vb-t is megjárt hálóőr. A második játékrészben aztán gólokká érett a hazai fölény, Milevski 47. és 61. percben szerzett góljával már 2-0 volt az állás, ami a befejezésig már nem is változott. Az ukránok a győzelemnek köszönhetően hét ponttal a második helyen állnak, míg az AZ és a Sheriff három-három pontos, vagyis a Kijev jó úton halad a továbbjutás felé.