Tovább tart a leicesteri csoda, nyert az Arsenal, botlott a United

""

A Leicester City a Swansea otthonából hozta el a három pontot, meglepő magabiztossággal. Jamie Vardy nem tudta tovább nyújtani hihetetlen sorozatát, egymást követő tizenkettedik mérkőzésén már nem jött össze a gól, de a kiszolgálásban ezúttal jeleskedett.

A Manchester United hazai pályán nem bírt a West Ham Uniteddel, ráadásul a nagyobb helyzeteket a londoniak hagyták ki. A Kalapácsosok kétszer a kapufát is eltalálták az első félidőben, a másodikban Zarate hagyott ki nagy helyzetet.

A túloldalon Marouane Fellaini hagyott ki egy hatalmas helyzetet, Adrián kapus védte a ziccerét. A hajrában még Martial és Lingard rontott helyzetben.

Az Arsenal Joel Campbell révén szerzett vezetést, majd Giroud öngóljával egyenlített a Sunderland. A második félidőben a francia az ellenfél kapujába is betalált, majd a visszatérő Aaron Ramsey állította be a végeredményt.

Southampton–Aston Villa 1–1 (Romeu 73., ill. Lescott 44.)
Swansea City–Leicester City 0–3 (Mahrez 5., 22., 67.)
Watford–Norwich City 2–0 (Deeney 30. – 11-esből, Ighalo 91.)
Arsenal–Sunderland 3–1 (Campbell 33., Giroud 63., Ramsey 93., ill. Giroud 45. – öngól)
West Bromwich Albion–Tottenham Hotspur 1–1 (McClean 39., ill. Alli 15.)
Manchester United–West Ham United 0–0