Egyéb sportok

Tóth Krisztina elődöntőbe jutott a Volkswagen Kupán

A németországi Braunschweigben zajló Volkswagen Kupán Tóth Krisztina az egyetlen európai születésű játékos, s egyelőre remekül szerepel. Ma délután a világranglista harmadik helyén álló, szingapúri Feng Tien-vej ellen győzött egy hétjátszmás mérkőzésen 4-3 (-9, -7, 7, 6, 9, -5, 10). A holnapi elődöntőben a kínaiak egyik sztárja, Li Hsziao-hszia lesz az ellenfele. A negyedmillió dollár összdijazású tornán a férfi és a női mezőnyben is nyolcan-nyolcan versenyeznek, a két győztes fejenként 50 ezer dollárral és egy-egy Volkswagennel lesz gazdagabb.