Magyar foci

Történelmi pillanat: a Paks kiütötte a DVSC-t és elhódította a Ligakupát

Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott. Kezdetben még tapogatózott a két csapat, majd egyre több helyzetet láthatott a közönség. Mindkét oldalon akadtak lehetőségek, de elsősorban pontrúgásokból. Kabát például egy szöglet után a kapufát találta el, szabadrúgásból pedig gól is született. Az 1-0 a hazaiaknak kedvezett, ezért mindképpen szükségünk volt egy találatra.

A szünetre megérkezett a vihar. Addig is nagy szél volt, de orkánná alakult, ez a paksi csapatot segítette a második félidőben. A 65. egy újabb gólt szereztek a hazaiak, majd minden eldőlt, amikor belőtték a harmadikat is. A Paks a kupa mellett 25 millió forintot kapott a végső sikerért.