Torghelle gólt lőtt, nyert a Düsseldorf – videó

Egy jó második félidei teljesítmény elég volt a hazaiaknak a három pont otthon tartásához. Hiába játszottak jobban a vendégek az első félidőben, fölényüket nem tudták gólra váltani, aminek következtében 0-0-ás állással vonultak az öltözőbe a csapatok.

A második félidőt jobban kezdte a Fortuna, ugyanis Fink szép támadás után megszerezte számukra a vezetést a 48. percben. Egy óra elteltével még nagyobb bajba kerültek az oberhauseniek, miután a játékvezető felmutatta a második sárga lapot is Hergesellnek, aki a tizenhatoson belül buktatta Röslert. A megítélt büntetőt Langeneke állt oda elvégezni, aki nem hibázott, így már 2-0 állt az eredményjelzőn. A vendégek középső védőjénél, Mileticnél a 79. percben elszakadt a cérna, és egy szabálytalan belépőt követően ő is mehetett zuhanyozni második sárga lapja miatt. A 74. percben Rösler helyére beállt Torghelle a 88. minutumban meghálálta a neki megszavazott bizalmat, ugyanis a kettős emberelőnyt kihasználva ő is bevette a vendégek hálóját.