TOP 5: Új fejezet előtt a City ikonja? Megérkezett az első konkrét ajánlat
Komoly fordulat körvonalazódik Bernardo Silva jövőjében - Ez volt a második legolvasottabb cikk a héten a Sport365-ön.
A Juventus már konkrét ajánlattal próbálja elcsábítani a Manchester City FC kulcsemberét.
Az olasz klub hároméves szerződést kínál, plusz egy opcionális negyedik évvel, évi 7–8 millió eurós fizetéssel. Mindezt úgy, hogy a portugál középpályás hamarosan betölti a 32. életévét.
A háttérben már zajlanak az egyeztetések, a Juventus felvette a kapcsolatot Silva ügynökével, Jorge Mendesszel.
Közben hivatalossá vált, hogy Silva távozik Manchesterből. A klub egyik segédedzője, Pep Lijnders is megerősítette, hogy a szezon végén lezárul a játékos kilencéves, sikerekben gazdag időszaka.
Silva 2017-ben érkezett az AS Monaco csapatától, és azóta a City egyik legmegbízhatóbb, legfontosabb játékosává vált. Számtalan trófeát nyerve, csapatkapitányként vezette az együttest.
A Juventus most egyértelműen rá építene a középpályán.
Kérdés, hogy Silva számára mennyire vonzó egy olasz kaland?