Tömegverekedés miatt felfüggesztették a West Brom-Wolves meccset

Hatalmas botrány tört ki a West Bromwich Albion és a Wolverhampton Wanderers összecsapásán. A vendégek 2-0-s vezetését követően a szurkolók tüzijátékokat és petárdákat kezdtek durrogtatni, majd a zavargás verekedést szült.

A Mirror beszámolói szerint a stadion több pontján egyszerre alakultak ki összecsapások, néhol a szurkolók egymással, néhol a rendőrökkel kerültek összetűzésbe.

It’s all kicking off at West Brom v Wolves
pic.twitter.com/5oUcz3ZdyA

— Second Tier podcast (@secondtierpod) January 28, 2024

A bíró azonnali hatállyal felfüggesztette a meccset, a hazai játékosok pedig a családi részleg felé haladtak. Kyle Bartley épségét nem féltve a felugrott a lelátóra, és a saját kezével mentette ki kisgyermekét a tömegből.

""

A bunyóba néhány játékos is belekeveredett, hiába próbálta több, mint 50 rendőr és steward uralni a helyzetet. Egy szurkolót a pályán kellett átvezetni, és jól látszott, hogy komolyabban megsérült, egész arcát vér borította.

Thomas Bramall játékvezető végül 30 perc szünetet követően ismét felengedte a csapatokat a pályára, akik befejezték a találkozót. A mérkőzés végeredménye maradt 2-0, így a Wolves jutott tovább.

West Brom fan, with his face completely covered in blood being led away by police inside the Hawthorns.