Tenisz

Tenisz Vb: Zvonarjova ismét győzni tudott

A z izzasztó hőség és a hatalmas páratartalom nem könnyíti meg a teniszezők helyzetét Dohában. A fehérorosz Azarenka két szettben kapott ki az orosz Vera Zvonarjovától. Ez volt Zvonarjova második győzelme a fehér csoportban. Az első szett elején Azarenka bizonyult jobbnak, azonban hamar eladta előnyét, így tie break következett. A tie breakben végig az orosz vezetett, bár a játszma közepén ütött egy kettős hibát, amikor közelebb engedte magához Azarenkát. A második szett forgatókönyve hasonlóan alakult, mint az elsőé. Azarenka jól kezdett, majd Zvonarjova átvette a vezetést, és végig meg tudta őrizni előnyét. Azarenka nehezen viselte a vereséget, elsírta magát az elveszített meccs végén. A végeredmény 7:6 6:4 lett az orosz javára, aki ezzel a teljesítménnyel valószínűleg bejut az elődöntőbe, hiszen kettőből két mérkőzést nyert.