Djokovic vegyes párosban sem járt sikerrel

Ez nem jött össze.

Novak Djokovic a férfi egyes után vegyes párosban is elveszítette az elődöntőt a tokiói olimpia teniszversenyében, pénteken.

Az egyesben világranglista-vezető szerb játékos Nina Stojanovic oldalán két szoros szettben, 1 óra 46 perces mérkőzésen kapott ki az orosz Jelena Vesznyina, Aszlan Karacev duótól. A másik ágon az ugyancsak orosz Anasztaszija Pavljucsenkova, Andrej Rubljov kettős döntő rövidítésben győzte az ausztrál Ashleigh Barty, John Peers párost. A negyedik helyen kiemelt duó 1 óra 43 perc alatt nyert. A döntőt és a bronzmérkőzést vasárnap rendezik.

Eredmények, tenisz:
vegyes páros, elődöntő:

Jelena Vesznyina, Aszlan Karacev (orosz)-Novak Djokovic, Nina Stojanovic (szerb) 7:6 (7-4), 7:5
Anasztaszija Pavljucsenkova, Andrej Rubljov (orosz, 4.)-Ashleigh Barty, John Peers (ausztrál) 5:7, 6:4, 13-11 - döntő rövidítés

korábban:
férfi páros, döntő:

Nikola Mektic, Mate Pavic (horvát)-Marin Cilic, Ivan Dodig (horvát) 6:4, 3:6, 10-6 - döntő rövidítés
a 3. helyért:
Marcus Daniell, Michael Venus (új-zélandi)-Austin Krajicek, Tennys Sandgren (amerikai) 7:6 (7-3), 6:2