Egyéb sportok

Taroltak a magyar úszók Rómában – Reggeli hírek

""

Úszás: Négy magyar győzelem született a Rómában immár 50. alkalommal zajló Sette Colli (Hét Domb) elnevezésű nemzetközi úszóverseny pénteki napján. Bővebben itt!

Rali: Az augusztusi Hungarian Baja tereprali-versenyre Magyarországra érkezik Stéphane Peterhansel, a Dakar-rali 11-szeres győztese, aki ötször autóval, hatszor pedig motorral nyerte meg a világ legnehezebb raliviadalát. Bővebben itt!

Tenisz: Az első helyen kiemelt Andy Murray-nek nem jelentett akadályt a Benjamin Becker a 780 ezer euró összdíjazású londoni füvespályás tenisztorna negyeddöntőjében. Bővebben itt!

Kézilabda: A szerdán Lettországban pályára lépett csapathoz képest kényszerűségből több poszton is változott a már biztos Európa-bajnoki résztvevő magyar férfi kézilabda-válogatott kerete a Szlovákia elleni Eb-selejtezőre. Bővebben itt!

Tenisz: Roger Federer és Richard Gasquet után Tommy Haas és Mihail Juzsnij jutott be a négy közé a 780 ezer euró összdíjazású, hallei füves pályás tenisztornán. Bővebben itt!

Golf: Rózsa Csilla legyőzte a tavalyi egyéni Európa-bajnok francia Céline Boutier-t a brit női amatőr golfbajnokságon. Bővebben itt!